hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

Wielki finał ogólnopolskiej ligi tanecznej #M1DANCEBATTLE

28 maja w Poznaniu rozstrzygnie się taneczna rywalizacja o pulę nagród 30.000 PLN, która w dwóch etapach trwała od września 2015 roku. Na scenie będzie można zobaczyć konkurs choreografii i walki breakdance najlepszych ekip w kraju, a także koncerty raperów. 

Wielki Finał M1DanceBattle będzie prawdziwą ucztą dla każdego fana kultury hip-hop. Tego dnia Poznań będzie stolicą tańca i rapu. 
Na scenie zagości śmietanka polskiej sceny tanecznej, która zaprezentuje się w stylach: hip-hop, house, popping, locking i breakdance. W czołówce rankingu z I etapu, który rozgrywał się w stylu breakdance i był oparty na walkach ekip tanecznych, znajdują się liderzy polskiej i nie tylko sceny bboyingu, jak: alianse Sztewite/Cats ClawWarsaw Steez czy rosyjska ekipa Zames Crew. W rankingu II etapu, który w formule showcase (pokazy taneczne) dopuszczał wszystkie wymienione style, prowadzą Ślunski Azyl, Co Jest Crew i SPOKO. W Wielkim Finale zwycięzcy każdego z etapów rywalizowali będą o 15.000 PLN, czyli łącznie o pulę nagród 30.000 PLN. Duże emocje i najwyższy poziom taneczny są gwarantowane. 
 
W roli jurorów na Wielkim Finale M1DanceBattle pojawią się uznani tancerze i choreografowie. Prezentacje showcase i walki crew vs. crew zwycięzców I etapu ocenią: Bartosz „Bartazz” Biernacki, Dennis „ATA” Nylund oraz Lamine „Lamine” Diouf. Konkurs choreografii w wykonaniu najlepszych ekip II etapu zasędziują: Anna „YouYa” Jujka, Eric „RickySoul” Braflan i Dennis „ATA” Nylund.
Oprawa muzyczna imprezy zapowiada się równie ciekawie. Na scenie pojawią się kolejno: Ryfa Ri, Małpa ze swoim livebandem i donGURALesko. Gwiazdą wieczoru będzie Grubson, który także pojawi się na scenie w towarzystwie livebandu.  
 
I etap M1DanceBattle złożony z 7 imprez wystartował we wrześniu i trwał do grudnia 2015 roku, przyciągając do udziału w rywalizacji najlepszych tancerzy w Polsce – i nie tylko. Z I etapu dostało się do finału 12 ekip o najwyższej punktacji w rankingu. Etap II, choreograficzny, rozpoczął się w styczniu i obejmował 9 turniejów tanecznych rozegranych do kwietnia. Także on wyłonił 12 najlepszych zespołów. Pula nagród przewidzianych w trakcie obydwu etapów imprezy oraz Wielkiego Finału wynosi łącznie ponad 125.000 PLN. 
 „W opinii środowiska tanecznego Liga Tańca M1DanceBattle przyczyniła się do rozwoju polskiej sceny, angażując w wielomiesięczną rywalizację czołowe zespoły i wymuszając na nich stałe podnoszenie poprzeczki z zawodów na zawody. To unikalny projekt w skali kraju i cieszę się, że został zrealizowany” – podsumowuje bboy Thomaz, jeden z najbardziej utytułowanych tancerzy break dance w Polsce i juror w I etapie M1DanceBattle. 
 
Głównym sponsorem ligi tańca M1DanceBattle jest Centrum Handlowe M1. Wstęp na Wielki Finał M1DanceBattle jest bezpłatny. 

Mobilizacja jest oficjalnym patronem medialnym wydarzenia!
 

Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja