Ostrowski Styl stawia na mocnych sędziów

Ostrów Mazowiecka ponownie będzie gościć tancerzy z całej Polski. Znany już z imprezy pod nazwą Ostrowski Styl nie spoczywa na laurach i w tym roku oferuje swoim uczestnikom zacne grono zarówno sędziowskie jak i djskie.

Ostrów to miasto z którego tylko krok do lasów Puszczy Białej i Doliny Bugu, a przy tym godzina jazdy samochodem do Warszawy i Białegostoku. Ostrowski Styl to impreza sięgająca historią 2017 roku. Wtedy odbyła się pierwsza edycja zawodów.


W tym roku wydarzenie potrwa przez dwa dni 2-3 marca. Pierwszego dnia odbędą się dwie kategorie Breaking 1 vs 1 oraz Hip-Hop 1 vs 1. Tutaj jury otwiera znany i lubiany w środowisku breaka Bruce Almigty Portugalczyk z Syberyjskim rodowodem, następnie mamy BBoya Arczka – reprezentanta wrocławskiej sceny oraz Nikitę z ekipy Crate of Wax.

Kategorię Hip-Hop sędziować będą Surwi z Białegostoku. Jako solistka specjalizuje się w takich stylach jak Hip Hop i Locking, co nie zmienia faktu, że szkoli się we wszystkich stylach street dance, którymi się bardzo inspiruje, Piotr Pi, który swój taniec opiera głównie na stylu, kreatywności i charakterze, które wypracowuje godzinami na jamach ,zawodach i treningach.
Trzecim sędzią jest Gorzki czyli Patryk Gorzkiewicz – tancerz, choreograf, freelancer, tancerz, choreograf freelancer który swoją drogę taneczną rozpoczął w 2007 roku. zajmuje się szeroko pojętym tańcem współczesnym oraz techniką tańca ulicznego hip-hop, od którego rozpoczynał swoją karierę taneczną.

Drugi dzień eventu upłynie pod znakiem Showcase’ów.

Za oprawę muzyczną odpowiadają Dj Zielak oraz Jakubeg. Imprezę poprowadzą Marta Wójcik oraz Radzias.

Dj Zielak czyli Paweł Zieliński, dla większości znany jako DJ Zielak. Współzałożyciel najbardziej utytułowanej ekipy na Warmii i Mazurach – Knockout Gang. Członek jednej z najlepszych ekip w Polsce – Sztewite Gang.

Jakubeg – dj, tancerz – z muzyką za pan brat od dziecka. Przygodę z DJ-ingiem zaczął od kupowania winyli, robienia bitów i nauki scratchu. Od 6 lat można go usłyszeć na imprezach klubowych, bitwach street dance oraz koncertach rapowych. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu tanecznemu, wie jak rozkręcić parkiet.

Link do strony fb Ostrowskiego Stylu.Komentarze