Ruszył preorder drugiego winylu Napad na Funk

Tym razem do współpracy przy Napadzie zaproszono takich artystów jak: Mc Trix, Dj Mesia, Oer beatz, Decó, South Dj Scream.

Za całym projektem stoi Młody Jotes przy współpracy z Andrew Funk’B Records. Premiera przewidziana na 22 grudnia tego roku. Nakład albumu to 300 sztuk.

Płyta objęta Honorowym Patronatem Burmistrza Żnina oraz Starosty Żnińskiego.

Napad na Funk skupia się na promowaniu wszystkich czterech elementów kultury hip hop. Pod tym szyldem często dostajemy klipy z mocnym breakingowym motywem przewodnim, z gościnnym udziałem konkretnych raperów.

Do projektu zaproszono samego MC Trixa znanego z prowadzenia Battle of The Year oraz wielu innych eventów breakowych. Ten mieszkający na co dzień w Berlinie raper, showmen, beatboxer po raz pierwszy poprowadził BOTY w roku 1995 i od tego czasu robił to 20 razy! Jak sam przyznaje hip-hop powinien być zabawą dlatego kładzie ogromny nacisk na interakcję z publicznością i nawet najpoważniejszego odbiorcę rozbawi do łez.

Trix pochodzi Notthigham i reprezentuje Rock City Crew. Swoją przygodę z hip-hop kulturą kontynuuje od 1983 roku, także śmiało można stwierdzić, że to żyjąca legenda.

Na winylu pojawia się druga, tym razem polska legenda czyli Decó ze Stylowej Spółki Społem i Szpilersów. Weteran rodzimej sceny, propagator hiphopowej kultury.

Winyl można zamówić poprzez adres email:
strzalkapiotr1@gmail.comKomentarze