Wschód przypomina o sobie

Bitwa o Wschód to zawody street dance’owe, które mają już swoją historię, ale powracają w całkiem świeżej odsłonie! Organizatorzy postanowili rozszerzyć formułę wydarzenia i otworzyć się na więcej styli.

W tym roku świeżutka kategoria ,,Hip Hop u20″! Nie zabraknie też tradycyjnie breakingu, lecz tym razem oprócz kategorii dla młodszych, czyli ,,Breaking u16″, pojawia się opcja dla starszych, czyli ,,Breaking16+”. Całość ładnie będzie spinać ,,All Styles 2vs2″, więc każdy znajdzie coś dla siebie!

Zarówno w breaku jak i w hiphopie pojawią się „battle guest’ci”. Do Rzeszowa przyjadą prawdziwe koty bboyowego światka czyli Myśliwy, Nazar, Kangur oraz Hokey

Do hip hop contestu zaproszeni zostali: Gleb, Mila, Krzysiu oraz Kara.

Zaglądając w skład jury to trzeba przyznać, że postawiono na mocne ksywki z polskiej i nie tylko sceny tanecznej.

Breaking posędziują Bartek z Wągrowca, Bboy Drud oraz BBoy Remo. Hip Hop: Piotr Pi, Poppin Oz oraz Oski. All Style oceniać będzie jury w składzie Poppin Oz, Piotr Pi, a także Bartek z Wągrowca.

Za oprawę muzyczną opowiedzialni będą Beshkee i Lazy One. Lazy przygotuje muzykę do kategorii Hip Hop U20 oraz All Styles 2vs2. Lazy to gramofonomanka i kolekcjonerka winyli, z natury hiphopowiec. Stale w trakcie poszukiwań muzycznych. Lubi podkręcać parkiet nie ograniczając się do gatunków. Koncertowy DJ ekipy WCK, Ryfy Ri i Mady. Serwuje również break’i dla Bgirls i Bboys jak i tancerzy Hip Hop w kraju, a czasem i poza jego granicami. Prowadzi w warszawskim Radio Kampus cykl „EjDj!”.

Beshkee jest miłośnikiem muzyki, bboyem, kolekcjonerem winyli, turntablistą, crate digger.
Reprezentuje mielecką ekipę Kushayet Crew.
Od 15 lat bboy, a od 6 lat DJ. W jego repertuarze znajdziesz każdy klimat i każdy styl

Całą imprezę poprowadzi MC Emez!

Link do wydarzenia – kliknij tutaj.

Mobilizacja jest oficjalnym partnerem medialnym Bitwy o Wschód!
Komentarze