hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

PONAD 70 DRUŻYN Z POLSKI MARZY O AUTOSTOPOWEJ PODRÓŻY ŻYCIA

 PONAD 70 DRUŻYN Z POLSKI MARZY O  AUTOSTOPOWEJ PODRÓŻY ŻYCIA INTERNAUCI ZADECYDUJĄ, KTO ZNAJDZIE SIĘ W FINALE „RED BULL CAN YOU MAKE IT?”

Faza nadsyłania zgłoszeń do „Red Bull Can You Make It?” właśnie dobiegła końca. Dzisiaj, czyli 15 lutego, rozpoczyna się głosowanie internetowe, które potrwa do 25 lutego i ostatecznie wyłoni najlepsze drużyny. Setki kandydatów uchwyciły na nagraniu swoją osobowość i zamiłowanie do podróży, a następnie zgłosiły swoje klipy w nadziei na możliwość podjęcia przygody życia. Teraz to od internautów zależy, kto w kwietniu spakuje swoje rzeczy i rozpocznie spektakularną wyprawę po Europie.
 
Ponad 3000 drużyn z całego świata zgłosiło się do udziału w nietypowym wyścigu „Red Bull Can You Make It?”! Wśród nich są 74 ekipy z Polski. Zgłoszenia studenckich drużyn znajdują się na stronie www.redbullcanyoumakeit.com. Członkowie teamów w klipach aplikacyjnych prezentują swoją pasję, kreatywność i umiejętność pracy z kamerą. Najwięcej drużyn, aż 21 zgłosiło się z Warszawy, z Krakowa 12, Wrocławia 11, a z Gdańska 10. Jak podkreśla Tomek  ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, a przy okazji członek drużyny Red Bull Chillin Nappers: „To nie jest wydarzenie, które skończy się po 7 dniach. Przyjaźnie i wspomnienia z tego wyzwania zostaną na zawsze”. Zgadza się z nim Michał, student Uniwersytetu Wrocławskiego,  z ekipy El Polko Disastro Katastrofa - uważa, że „nie chodzi o wygraną, tylko o przygodę”, podkreśla, że zgłosił się przede wszystkim dlatego, że spodobała mu się idea tego projektu.
 
Drużyny stoczą teraz zawziętą walkę o głosy internautów na poziomie krajowym – tylko 12 ekip przejdzie do kolejnego etapu. Następnie sędziowie wybiorą 3 drużyny, które wystartują w „Red Bull Can You Make It?”. Polskie jury składa się z rapera Stasiaka, snowboardera Wojtka "Gniazdo" Pawlusiaka oraz blogera podróżniczego Marcina Mossakowskiego (http://livealife.pl/). Łącznie w autostopową podróż życia wyruszy 164 ekip studenckich z całego świata. 
 
Miłośnicy podróżowania, którzy przegapili ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń, mogą wziąć udział w wyścigu na mocy Dzikiej Karty, która będzie przyznana przez partnera projektu firmę Contiki. Możliwość nadsyłania zgłoszeń do drużyny Contiki rozpoczęła się 18 stycznia i potrwa do 21 lutego 2016 r. O Dziką Kartę ubiegać mogą się mieszkańcy wszystkich krajów, którzy w dniu wyboru zwycięzcy mają ukończone od 18 do 35 lat. Firma Contiki wybierze 3 osoby, które automatycznie dołączą do rywalizacji jako 165. drużyna.
 
Więcej informacji znajduje się na stronie: www.redbullcanyoumakeit.com
Instagram: #canyoumakeit16
 

Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja