hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

PIŁKARSKIE SZACHY NA KUJAWACH! JUŻ W TEN WEEKEND RED BULL WINNING 5 W BYDGOSZCZY!

 7 listopada w sobotnie popołudnie studenci kujawskich uczelni zmierzą się w szybkiej i dynamicznej grze w piłkę nożną. W ostatniej chwili zmieniło się miejsce imprezy. Turniej odbędzie się w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków przy ul. Cichej 59. 

O godzinie 13:00 wystartuje już czwarty przystanek Red Bull Winning 5 !
Red Bull Winning 5 to turniej piłki nożnej, w którym rywalizacja przebiega w formie 5 vs 5. Każdy mecz trwa 10 minut, po strzelonej bramce, która jest wielkości 1 m x 1.5 m, schodzi zawodnik drużyny przeciwnej, a wszystko odbywa się na ograniczonym bandami boisku o wymiarach 24 x 11 m. Po zaciętych rywalizacjach w Olsztynie, Poznaniu i Katowicach,  gdzie udział wzięło blisko 300 uczestników dotarliśmy do półmetka turnieju. 
 
W Bydgoszczy nastąpiła zmiana lokalizacji imprezy. Zamiast wcześniej podawanej hali UKW, turniej będzie miał miejsce na Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 9. , przy ul. Cichej 59. Godzina zostaje ta sama, punktualnie o 13:00 wystartuje już czwarty przystanek piłkarskich potyczek Red Bull Winning 5.
 
Zostało kilka ostatnich miejsc dla drużyn, które jeszcze się nie zdecydowały na wzięcie udziału. Rejestracja przebiega drogą elektroniczną pod adresem www.redbull.pl/winning5. Natomiast każda ekipa musi potwierdzić swój udział w biurze zawodów, które będzie czynne 1.5 godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Jest również szansa na zapisanie się bezpośrednio przed rozgrywkami. Zwycięska piątka zgarnia główną nagrodę, czyli 1000zł na sprzęt piłkarski do wykorzystania w sklepie www.R-Gol.com. Jest o co grać!
 
Do tej pory osiągnięcia turnieju są imponujące ! W ciągu 3 sekund padł najszybszy gol, najkrótszy mecz trwał tylko 3 minuty, a jedna z drużyn potrzebowała do zwycięstwa 11 rzutów karnych. Czy w Bydgoszczy padną nowe rekordy ? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dynamiczną i taktyczną grą w piłkę nożną już w sobotę na godzinę 13:00 do Zespołu Szkół nr. 9, a także na wydarzenie imprezy: http://on.fb.me/1N9PSKD. 
 
Szczegółowe informacje oraz regulamin zawodów znajduje się na stronie: www.redbull.pl/winning5

RED BULL WINNING 5 - BYDGOSZCZ 
7 listopada 2015 
Start: 13:00
Hala Sportowa Zespołu Szkół nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków, ul. Cicha 59.
 
 

Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja