hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

Mobb Deep na jednym koncercie w Polsce!

27 września 2014 roku w katowickim Mega Klubie, wystąpi legendarny amerykański zespół Mobb Deep prosto z Queensbridge w Nowym Jorku w składzie Havoc i Prodigy. Artyści będą świętować z Polską publicznością 20-lecie istnienia i zaprezentują na scenie przekrój całego dorobku artystycznego.

To bez wątpienia wielka gratka dla wszystkich, prawdziwych fanów Hip-Hopu.

Mobb Deep to jedna najbardziej oryginalnych i rozpoznawalnych amerykańskich grup hip hopowych, która ciągle zaskakuje swoją formą zarówno w studio jak i na koncertach. Na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat doświadczenia scenicznego artyści odznaczali się niesamowitą aktywnością w przemyśle muzycznym.

Grupa pojawiła się w nagraniach, które sprzedawały się w czterdziestu milionach kopii.
 
Pochodzący prosto z podwórka Queensbridge w Nowym Jorku duet jest odpowiedzialny za stworzenie kilku najpopularniejszych i ponadczasowych hymnów w muzyce rap. Kawałki takie jak "Survival of the Fittest", "Shook Ones Part II", czy "Quiet Storm" na zawsze odcisnęły się w historii rapu, jednocześnie ciągle bujają publikę od Nowego Jorku, aż po Katowice.
 
Zdolność Mobb Deep'ów do doskonałego opisywania otaczającej rzeczywistości i ich stylu życia od zawsze sprawiała, że byli chętnie recenzowani przez krytyków i redaktorów muzycznych na całym świecie. Przez ponad dwie dekady nie pozostawali obojętni na zmiany trendów muzycznych, zachowując jednocześnie swój dotychczasowy wizerunek, przez co osiągnęli status grupy kultowej, a rzesza ich fanów rozrosła się od tych wiernych złotej erze rapu, aż do słuchaczy nowoczesnych brzmień.
 
The New York Times boasted: “No rap group — maybe no act in any genre — has gotten more mileage from straight talk than Mobb Deep.”
 
 
Organizator: BIG idea & Live2Listen
Powered by: www.UrbanCity.pl
 
Bilety do nabycia on line > bit.ly/1lZKZws lub w punktach stacjonarnych na terenie całego kraju w sieci Ticketportal

I pula 60 PLN, II pula 70 PLN, III Pula 80 PLN, VIP: 100 PLN

Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja