hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

MISTRZ AKADEMICKIEGO BAZGROLENIA WYBRANY!

 MISTRZ AKADEMICKIEGO BAZGROLENIA WYBRANY!

RED BULL DOODLE ART – POLSKA
 
Zwycięzcą artystycznego projektu Red Bull Doodle Art została Zofia Mackiewicz z Łodzi! Bazgroł studentki Akademii Sztuk Pięknych okazał się najlepszy spośród 150 nadesłanych prac. Jury wybierając najlepsze dzieło brało pod uwagę kreatywność twórcy oraz ogólne wrażenie artystyczne. Dla finalistki przewidziany jest bilet do Kapsztadu, gdzie w październiku odbędzie się międzynarodowa wystawa Red Bull Doodle Art jednocześnie zaliczana do World Capital Design 2014!
 
Red Bull Doodle Art to międzynarodowy projekt, który zrzesza akademickich artystów chcących przedstawić światu swój talent za pomocą prostych rysunków. Liczne bazgroły kryjące się na ostatnich stronach studenckich notatek, teraz ujrzały światło dzienne. Projekt Red Bull Doodle Art rozpoczął się 5 maja. Do 31 maja artyści mogli przesyłać swoje prace na adres www.redbulldoodleart.com. Internauci, w okresie od 6 do 20 czerwca, oddając swoje głosy na ulubionego bazgroła wybrali 20 finalnych prac spośród 150 nadesłanych. 
 
Mimo, iż decyzja nie była łatwa - krajowy zwycięzca może być tylko jeden! Od 20 do 26 czerwca jury w składzie: Rafał Lejman - właściciel firmy RUSH, Marta Szczepańska - zwyciężczyni Red Bull Sztuka Bazgrołów 2011 oraz dr Przemysław Tomaszewski z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, dokonało wyboru i ogłosiło Zofię Mackiewicz zwyciężczynią tegorocznej edycji projektu!
 
Jednocześnie w trakcie trwania projektu odbył się konkurs Red Bull MOBILE, który polegał na wgraniu zdjęcia swojego bazgroła na Instagram i oznaczenie go #redbulldoodleart oraz #redbullmobile. Zwycięzcą konkursu została Aneta Łączyńska, która uzyskała największą ilość polubień. Partner projektu Red Bull Doodle Art przewidział dla zwyciężczyni nagrodę w postaci smartfona ze starterem.
 
 
***
 
Partnerzy Red Bull Doodle Art w Polsce: Red Bull MOBILE, STREET MAG, Magazyn Manko, studentnews.pl
 
 
 
 
Więcej informacji na www.redbullstudent.pl

Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja