hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

Bitwa komiksowa w Punkcie

Już pojutrze czyli 26 listopada w warszawskim klubie Punkt odbędzie się pierwsza bitwa komiksowa w ramach Ligi Bitew Komiksowych. Wielki finał ligi odbędzie się w kwietniu 2009.

Pojedynki 1 na 1 rysowników i grafików na klubowej scenie. Każdy z rysowników ma do dyspozycji sztalugę, papier o wymiarach 100x70 cm, marker i parę minut czasu, a ich zadaniem jest stworzyć jak najlepszą pracę. Wygrywa tylko jeden rysownik, ale każdy z nich ma możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, pomysłowości, poczucia humoru, wrażliwości oraz że komiks nie taki straszny jakim go malują.
Temu wszystkiemu towarzyszy muzyka. Podczas bitwy odbędzie się koncert znanego składu beatboxowego – PROJEKT HAŁAS, w składzie FetArt, Pejot i Wig, a o dobry set muzyczny podczas pojedynków zadba DJ DTL.
Wystawa prac z dotychczasowych bitew.

Zgłoszenia na bitwę i wszelkie pytania pod mailem:
bitwykomiksowe@gmail.com

Więcej informacji na:
http://www.myspace.com/bitwykomiksowe

PROJEKT HAŁAS:
Powstał pod koniec 2005 roku. Założył go Pejot razem z Fetem i KLNem i w takim składzie zagrali sporo koncertów w warszawskim klubie Lucid. Na początku 2006 roku KLN odszedł ze składu, a po kilku miesiącach zastąpił go Wig i tak grają do dzisiaj. Grali wiele koncertów na terenie Warszawy i w jej okolicach, mieli liczne wywiady radiowe, a także występy w telewizji. Obecnie Projekt składa się z 3 najlepszych warszawskich beatboxerów. Na początku 2008 roku postanowili skończyć z koncertami, które w większości były wielką improwizacją i wziąć się za siebie - wskoczyć na wyższy poziom i ułożyć profesjonalny repertuar koncertowy, nagrać oficjalne kawałki w studio oraz grać jeszcze więcej koncertów. Projekt Hałas reprezentuje label 16 Wersów.

http://www.myspace.com/projekthalas

26 listopada 2008
Klub Punkt, Koszykowa 55, Warszawa
Start: 21:00
Bilet: 5 pln, uczestnicy bitwy free

 


Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja