hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

Będzie 4. klip Skorupa z PIĘKNEJ POGODY!

 Wczoraj do sieci trafił teaser kolejnego teledysku Skorupa. Obrazek powstał do „Wampirów i upiorów” – tytułowego utworu ze spektaklu wystawianego przez Gliwicki Teatr Muzyczny. Główną rolę w klipie gra sam producent tego numeru, DiNO. Premiera już w najbliższy czwartek, 9 stycznia, po godz. 19 na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube.


 – Utwór „Wampiry i upiory” to refleksja nad istnieniem w nas dobra i zła. Sytuacja zaprezentowana w teledysku jest zainspirowana historiami, które wydarzyły się na świecie i były głośno komentowane w mediach – zdradza Skorup. – Udało się nam stworzyć mroczny i moim zdaniem nieprzerysowany obrazek z rewelacyjnym popisem DiNO. Polecam sprawdzić jak to wyszło! – dodaje.

 
Produkcją tego mrocznego wideo zajęła się grupa Filminati. Pierwsze sceny nakręcono w ruinach teatru Victoria w Gliwicach we wrześniu 2013 r., a kolejne w piwnicy i w okolicach domu samego producenta kawałka, DiNA, pod koniec 2013 r.

Efekt tych prac ujrzy światło dzienne już w najbliższy czwartek, 9 stycznia, po godz. 19 na MaxFloRecTV. Polecamy sprawdzić ten kanał w serwisie YouTube choćby z uwagi na wyjątkową grę aktorską.

A ciekawych PIĘKNEJ POGODY, z której pochodzą „Wampiry i upiory” odsyłamy na sklep.maxflo.pl, gdzie można zamówić cały album kliknij, aby zamówić.
 

Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja