hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

Prohibicja Outkastu

Soundtrack do filmu z udziałem członków zespołu Outkast zatytułowanego "Idlewild", ukaże się 21 sierpnia tego roku. Na album trafią utwory duetu oraz nagranie "Sunday Morning" w wykonaniu zaprzyjaźnionego z Outkast rapera Sleepy'ego Browna. Singlem zwiastującym płytę będzie kompozycja "Morris Brown", wyprodukowana i wykonywana przez Big Boi'a.

Przypomnijmy, że historia "Idlewild" rozgrywa się w czasach prohibicji w miasteczku Speakeasy, stąd muzyka utrzymana jest w klimacie lat 30. Poza Big Boiem i Andre 3000 z Outkast w obrazie wystąpią: Faizon Love, Jackie Long, Cicely Tyson, Ben Vereen, Paula Patton, Macy Gray, Patti LaBelle, Ving Rhames, Paula Jai Parker, Terrence Howard oraz Malinda Williams. Za reżyserię odpowiada Bryan Barber, mający w dorobku klipy m.in. do utworów "Hey Ya" i "The Way You Move" popularnej grupy z Atlanty. Dystrybucją dzieła zajmie się wytwórnia Universal Pictures.

Ostatnim długogrającym albumem Outkast jest krążek "Speakerboxxx  / The Love Below", który na świecie rozszedł się w ponad 10 milionowym nakładzie.

źródło: Sony BMG
 


Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja