„Będę najstarszym zawodnikiem na finałach” – wywiad z BBoyem Thomazem

Do finałów Red Bull BC One w Gdańsku zostały tylko ponad dwa tygodnie. Wiemy już kto z Polaków otrzymał „dzikie karty” umożliwiające udział w światowym finale. Są to BGirl Paulina oraz BBoy Thomaz. Z tym drugim udało nam się porozmawiać podczas niedawnej konferencji prasowej Red Bulla w Gdańsku. Zobaczcie jak skomentował swoją kolejną szansę w Red Bull BC One nasz czołowy bboy.

Thomaz reprezentuje Rockafellaz Crew i Polskee Flavour, reprezentował też już nasz kraj na światowych finałach Red Bull BC One we Włoszech, Japonii i ostatnio – w 2019 roku – w Indiach. „Mam z tego masę fajnych wspomnień” – mówił w wywiadzie dla Red Bulla.

Kilka dni temu myliśmy okazję zapytać Tomka czym jest dla niego kolejny udział w światowym finale Red Bull BC One, czy ma plan minimum i jak podchodzi do tego eventu oraz czy unika kontuzji. Zapraszamy do oglądania.

 

Red Bull BC One to ekscytujące wydarzenie, które przyciąga uwagę tancerzy i wszystkich miłośników kultury hip-hop. Pierwszy światowy finał odbył się w 2004 roku w Biel, w Szwajcarii, gdzie 16 najlepszych b-boyów walczyło w bitwach o tytuł mistrza świata. Od tamtej pory, Red Bull BC One dostarcza emocjonujących pojedynków nie tylko samym uczestnikom turnieju, ale także widzom, którzy śledzą światowe finały za pośrednictwem kanałów Red Bulla. Nie może cię tam zabraknąć!

Transmisję live z tego wydarzenia znajdziesz na kanałach Red Bulla: m.in. w Red Bull TV oraz na Facebooku.

Wydarzenie odbędzie się 6 listopada w gdańskiej Ergo Arenie. Wstęp od godziny 15.30.
Bilety dostępne w cenie 150 złKomentarze