W sobotę startują polskie eliminacje do Red Bull BC One

Rywalizacja rozpocznie się od Red Bull BC One Cypher w Gdańsku i Warszawie, a zakończy na potyczce podczas Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie. Gdański City Cypher rozegra się już w tę sobotę w Teatrze Miniatura.

Ze względu na sytuację pandemiczną, City Cyphery w Gdańsku i Warszawie odbędą się bez udziału publiczności.

Podczas dwóch wspomnianych Cypherów wyłonionych zostanie po czterech najlepszych b-boyów i dwie najlepsze b-girls. Otrzymają oni dzikie karty i zostaną zaproszeni do finałowego top 16 na Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie. Tam, razem z tancerzami, którzy przejdą eliminacje bezpośrednio przed wydarzeniem, zawalczą o wygraną i awans do Last Chance Cypher, którego zwycięzcy wystąpią z najlepszymi tancerzami na świecie w wielkim finale Red Bull BC One.

 

BBoy Lilou jeden z sędziów gdańskiego cypheru, foto. Little Shao

W Gdańsku Cypher sędziować będą: Lilou, Remo i AT, w Warszawie – Junior, Huher i Freeze. Na obu imprezach w roli DJ-a zagra Plash, poprowadzi je Rademenez.

Red Bull BC One World Final odbędzie się w Polsce – w ramach dwudniowej imprezy 5-6 listopada w Gdańsku. Jest to ogromne wyróżnienie dla rodzimej sceny tanecznej. Oczy całego świata skierowane będą na wydarzenia w naszym kraju.Komentarze