Polskie eliminacje do światowego finału Red Bull BC One

Rywalizacja dla polskich tancerzy rozpocznie się 8 maja od Red Bull BC One Cypher Gdańsk. Tydzień później – 15 maja – Red Bull BC One Cypher odbędzie się w Warszawie.

Podczas City Cypherów w Gdańsku i Warszawie wyłonionych zostanie po czterech najlepszych b-boyów i dwie najlepsze b-girls.

Otrzymają oni dzikie karty i zostaną zaproszeni do finałowej 16-stki na trzeci i ostatni krajowy przystanek przed światowym finałem – Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie.

Uwaga: ze względu na sytuację pandemiczną, City Cyphery odbędą się bez udziału publiczności. Na relację z nich zapraszamy na kanały Red Bull BC One oraz stronę redbull.pl/bcone.

Wszyscy tancerze mogą zapisywać się na wydarzenia za pośrednictwem linków poniżej.

Warto się spieszyć – liczba miejsc jest ograniczona:

Zapisy dla tancerzy na Red Bull BC One Cypher Gdańsk – tutaj
Zapisy dla tancerzy na Red Bull BC One Cypher Warsaw – tutaj

Junior będzie sędziować City Cypher w Warszawie fot. Little Shao

W Gdańsku Cypher sędziować będą: Lilou, Remo i AT, w Warszawie – Junior, Huher i Freeze. Na obu imprezach w roli DJ-a zagra Plash, poprowadzi je Rademenez.

Najważniejsze polskie eliminacje przed światowym finałem Red Bull BC One zostały przesunięte z 22 maja na 3 lipca. Miejsce pozostaje bez zmian – wszystkich b-boys i b-girls zapraszamy do Krakowa.

Podczas ubiegłorocznego światowego finału Red Bull BC One zwyciężył BBoy Shigekix z Japonii – najmłodszy zwycięzca w historii imprezy. Wśród bgirls najlepsza była Kastet z Rosji, wygrywając drugi pas mistrzowski z rzędu.

Kto okaże się najlepszy w Gdańsku
Tegoroczny finał będziemy transmitować na kanałach Red Bull TV i Red Bull BC One. Po raz pierwszy wydarzenie zostanie podzielone na dwa dni, dzięki czemu pełne wydarzenie z udziałem najlepszych 16 tancerzy odbędą zarówno b-boys, jak i b-girls.


Komentarze