Rusza najważniejsza impreza taneczna w kraju!

Red Bull BC One Camp Poland 2019 to święto tańca i kultury hip hop. Trzy dni warsztatów, paneli dyskusyjnych oraz zawodów, których zwieńczeniem będą uznane na całym świecie zawody Red Bull BC One Cypher, rozegrane w dwóch kategoriach: B-Boys oraz B-Girls. Zwycięzcy lokalnego Cyphera będą reprezentować Polskę na Last Chance Cypher i walczyć o miejsce w światowym finale Red Bull BC One.

W tym roku rozszarzamy formułę do trzech dni, zatem zaczynamy już w piątek. Wtedy to odbędą się pre-eliminacje w kategoriach Breaking Battle (Crew vs Crew) oraz Hip Hop Freestyle battle (1vs1) i Popping battle (1vs1). To prawdziwa uczta dla przedstawicieli Street Dance.

Wieczorem będzie także okazja wziąć udział w ciekawym panelu dyskusyjnym.
Będzie to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy związanej z breakingiem.

Sobotnie przedpołudnie upłynie pod znakiem warsztatów z zaproszonymi sędziami Marthą, Hong10, Poe One oraz Greenteckiem. To jakże szacowne grono doświadczonych tancerzy podzieli się swoją wiedzą oraz metodami treningowymi.

Rywalizację w eliminacjach rozpoczną także bgirls. Do wieczora stoczone zostaną walki w pozostałych kategoriach aż do wyłonienia zwycięzców. Na sam koniec dnia dla uczestników przygotowane jest specjalne between party.

Specjalnie na Red Bull BC One Camp do Krakowa przyjadą uznani tancerze, którzy będą oceniać zmagania Polaków oraz poprowadzą warsztaty. Bitwy breakingowe sędziować będą: Hong 10, Poe One, Bartazz, zaś bitwy streetstyles: Greenteck, Martha i Temps.

Rozstawiona ósemka do polskiego cyphera Red Bull BC One to Kostek, Zawisza, Thomaz, Axel, Nikita, Kido, Kangur i Arczek.

Zapowiadają się wielkie emocje!Komentarze