Phil Wizard dołącza do Red Bull BC One All Stars

Podczas Red Bull BC One Cypher France ogłoszono, że kanadyjski bboy Phil Wizard został wciągnięty do rodziny Red Bull BC One!

Reprezentant United Rivals i 7 Commandoz pokazał się z dobrej strony w serii Red Bull BC One. 25-latek mieszka na co dzień w Vancouver i swoją przygodę z breakiem zaczął 12 lat temu. W ubiegłym roku podczas światowych finałów w Gdańsku doszedł, aż to finału gdzie przegrał z Amirem. Po drodze pokonał takich graczy jak Nori, Bart i Lee. W roku 2019 podczas finałów w Indiach rywalizację zakończył na TOP16 przegrywając z Japończykiem Kazuki Rock.

Ogłoszenie przyjęcia do rodziny Red Bull BC One odbyło się przed samym rozpoczęciem International 7 To Smoke, w którym brał udział Phil. Francuska legenda Red Bulla, BBoy Lilou oraz BBoy Menno wręczyli Kanadyjczykowi symboliczną koszulkę Red Bull BC One i ogłosili, że od teraz oficjalnie Phil Wizard reprezentuje Red Bull BC One All Stars.

Pół godziny później, jakby na potwierdzenie słuszności tej decyzji, Phil wygrał 7 To Smoke pokonując takich wyjadaczy jak Lil Zoo, Nasty czy Minijoe.Komentarze