Red Bull BC One Camp Poland wraca do Krakowa

Po spektakularnym ubiegłorocznym światowym finale Red Bull BC One w Gdańsku, tym razem b-boys i b-girls zawitają do Krakowa, by wspólnie rozwijać swoje taneczne umiejętności oraz starać się o wyjazd do Nowego Jorku na Red Bull BC One World Final 2022.

W programie są m.in. liczne warsztaty taneczne z takich stylów jak Hip-Hop, Breaking, Popping czy Choreo Hip-Hop. Poprowadzą je doświadczeni tancerze z całego świata, w tym b-girl San Andrea (warsztaty Breaking) czy znana z tanecznych show telewizyjnych i występów u boku Jennifer Lopez – Klaudia Antos (Hip-Hop Choreo). Pełen program oraz zapisy na poszczególne warsztaty dostępne są na stronie redbull.pl/bcone.

Tegoroczną nowością będzie też strefa Body&Mind z warsztatami Jogi, Movementu i Mobility.

Obok części warsztatowej, nie zabraknie też tanecznej rywalizacji. Tancerze zmierzą się między innymi w Experimental Battle, czyli pojedynku w rytm muzyki granej na żywo i Regional Battle – tanecznej bitwy między reprezentantami różnych części Polski.

Głównym punktem programu będzie Red Bull BC One Cypher Poland, a więc breakingowy pojedynek 1vs1, w trakcie którego wyłonieni zostaną najlepsi b-boy i b-girl. Oboje pojadą w listopadzie do Nowego Jorku, aby reprezentować Polskę podczas Last Chance Cypher i rywalizować o miejsce w tegorocznym światowym finale Red Bull BC One. 

Do udziału w tym pojedynku zakwalifikują się:
– zaproszeni przez organizatora tancerze z dzikimi kartami.
– ośmiu najlepszych b-boys i cztery najlepsze b-girls wybrani podczas przeprowadzonych w dniu zawodów kwalifikacji.
– Cypher Queen i Cypher King wyłonieni podczas Cyphera, który rozpoczyna się w pierwszym dniu Red Bull BC One Camp (piątek, 13.05).

Aby uczestniczyć w warsztatach, należy obowiązkowo zapisać się na wybrane przez siebie zajęcia. Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Z kolei dla widzów Red Bull BC One Camp Poland na piątek, sobotę i niedzielne przedpołudnie dostępne są bezpłatne wejściówki.

Na niedzielny finał Red Bull BC One Cypher Poland obowiązują bilety. 

Pełen harmonogram wydarzenia, formularz z zapisami na warsztaty, a także szczegółowe informacje o bezpłatnych wejściówkach i biletach dostępne są na stronie redbull.pl/bcone.Komentarze