„Czułem wsparcie publiczności” – BBoy Thomaz komentuje finał Red Bull BC One

Podczas światowego finału Red Bull BC One BBoy Thomaz stoczył walkę z legendarną postacią breakingu Flea Rockiem ze Skill Methodz. Jak się potem okazało Flea odegrał jedną z pierwszoplanowych ról na tym evencie. 

Flea Rock to jeden z najbardziej znanych i szanowanych bboyów na świecie. Wygrał wiele zawodów ze w tym Circle Kingz i B1 Battle w Japonii. Jeżdził w trasy koncertowe artystów takie kalibru jak Rihanna, Mariah Carey czy Chris Brown. Był także jednym z aktorów w filmie Step up 3. Urodził się na Florydzie, a obecnie mieszka w LA.

Podczas światowego finału Red Bull BC One, po wygraniu z Thomazem w pierwszej walce, w kolejnej sprostał Shigekixowi z K.A.K.B Crew, który był, to warto zaznaczyć obrońcą tytułu sprzed roku! W półfinale trafił na późniejszego triumfatora całego turnieju – Amira.

Zaraz po zakończeniu eventu udało nam się porozmawiać z Thomazem o walce z Flea Rockiem oraz jego odczuciach co do polskiej publiczności. Posłuchajmy co miał do powiedzenia nasz reprezentant.

Poniżej możecie obejrzeć walkę Flea Rock kontra Thomaz. Napiszcie w sekcji komentarzy jak oceniacie występ naszego rodaka.Komentarze