Kolejny klip spod szyldu Who If Not You!?

Kazik to warszawski raper, tancerz, choreograf i podróżnik. Jest założycielem i członkiem organizacji „Who If Not You!?”. Właśnie odbyła się premiera jego klipu promującego nadchodzący album „Drugie dno”. W utworze pojawiają się rapujący tancerze Ryfa Ri oraz Paweł Socool Sokołowski.


Na płycie pojawią się również inni goście tacy jak Bisz, Martynka, Cywil, Paulina Oporska.

Dochód z płyty przeznaczony zostaje na cele charytatywne. 

Igor urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową. W pierwszej dobie życia przeszedł dwie ratujące życie operacje. Od tego momentu zaczęła się walka chłopca i jego rodziców o sprawność i zdrowie, która trwa do dzisiaj.

Igor jest podopiecznym fundacji Dziecięca Fantazja.  Największym marzeniem nastolatka jest rower z napędem na ręce. Dzięki niemu Igor mógłby bez problemu jeździć na rowerze. Byłaby to dla niego wspaniała forma rehabilitacji, ale tak naprawdę jedyna możliwość skorzystania z tego cudownego środka transportu jakim jest rower.

DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY PŁYTY ZOSTANIE PRZEKAZANY NA MARZENIE IGORA!

Jeśli chcesz kupić płytę kliknij tutaj.

Organizacja Who If Not You!? powstała w 2013 z inicjatywy Kazika. Zrzesza masę artystów, tancerzy, muzyków, raperów i filmowców, którzy wspólnymi siłami starają się zmienić świat na lepsze.

Jako ekipa występowali w TV oraz na prestiżowych imprezach Hip-Hopowych.
Jako organizacja stworzyli kilkadziesiąt warsztatów i projektów wideo; 
kilkanaście utworów i tras warsztatowych po Polsce; kilka koncertów, linii odzieżowych, spektakli i akcji społecznościowych. Wszystko to, by pomagać potrzebującym dzieciakom.Komentarze