Ruszyła sprzedaż biletów na światowy finał Red Bull BC One 2021

Po raz pierwszy w historii Red Bull BC One światowy finał odbędzie się w Polsce. Dokładnie 6 listopada do Gdańska zjadą najlepsi tancerze breakingu na całym świecie. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Pierwsze finały Red Bull BC One odbyły się w 2004 roku. W tym roku po raz 18. wyłoniony zostanie najlepszy bboy na świecie w formule bitwy 1 na 1. 

Red Bull BC One World Final nazywany jest najbardziej prestiżowymi zawodami w świecie breakingu, bo każdego roku – do wybranego miejsca na ziemi – sprowadza najlepszych tancerzy, wyłanianych wcześniej w krajowych eliminacjach.

Kto przejdzie proces kwalifikacji, trafia do ścisłej, światowej czołówki i w systemie pucharowym, eliminując kolejnych tancerzy, walczy o mistrzowski pas i tytuł Red Bull BC One.

Bitwy przechodzą od top16 do top8, potem do ćwierćfinałów, półfinałów i bitwy finałowej. Wszystkiemu przygląda się, i oczywiście ocenia, zmieniające się co roku jury, w którego skład wchodzą najbardziej znani i utytułowani tancerze breakingu.

B-Girl Mery Berry i B-Boy Zawisza po wygraniu Red Bull BC One Cypher Poland 2021 będą reprezentować nasz kraj w listopadowych zmaganiach. Przed nimi jeszcze ostateczna przeprawa w „Last Chance Cypher”, poprzedzający główne wydarzenie. 

 

LINK POD KTÓRYM KUPISZ BILET NA ŚWIATOWY FINAŁ RED BULL BC ONE w Gdańsku

Wydarzenie odbędzie się 6 listopada w gdańskiej Ergo Arenie. Wstęp od godziny 15.30.
Bilety dostępne w cenie 150 zł

Zdjęcia autorstwa Gniewka Głogowskiego.Komentarze