Białystok w sobotę stanie się Breakstokiem

Ciekawie zapowiada się rywalizacja dziewcząt w Białymstoku. A to za sprawą faktu, iż w jury zasiądą dwie wieczne rywalki AGT i Paulina. Podczas ich nieobecności w zawodach zobaczymy, która z dziewcząt pokaże swoją możliwości. Dwa ostanie eventy Red Bull BC One w Gdańsku i Warszawie pokazały, że rywalizacja jest całkiem wyrównana.

W jury zasiądą też konkretne postaci b-boyingowej sceny z zasłużonym Hefem na czele. Obok niego zobaczymy również Greka z Polskee’ego Flavouru oraz Bartka z Wagrowaca (Crate of Wax).

Impreza jest otwarta dla publiczności, niemniej jednak organizatorzy zastrzegają sobie ograniczenia. Będą limity co do liczby osób znajdujących się w danej chwili w obiekcie, więc pierwszeństwo mają uczestnicy danej kategorii, następnie opiekunowie osób niepełnoletnich i trenerzy, dopiero później osoby które chcą obejrzeć zawody.

Słusznie zauważają, jaki sens ma wpuszczanie najpierw publiczności gdy może zabraknąć miejsca dla uczestników. Dlatego właśnie publiczność będzie wpuszczana do obiektu gdy okaże się że są wolne miejsca.

Breakstok organizuje Dom Latających Tancerzy – grupa skupiająca tancerzy z piętnastoletnim stażem, doświadczonych bboysów i bgirls, organizatorów imprez, DJ-ów, raperów związanych z kulturą hip-hop.

Przewidziano następujące kategorie

Bboying Battle 1vs1 do lat 11
Bboying Battle 1vs1 do lat 15
Bgirl Battle 1vs1
Bboying Battle 1vs1

Imprezę poprowadzi BBoy Gregory, natomiast zobaczymy, aż trzech Dj-ów Plasha, Korpala oraz Barta.Komentarze