Koncert Rademeneza do obejrzenia na Redbull.pl

Na stronie Red Bulla można zobaczyć nagranie z premierowego koncertu promującego debiutancką płytę zielonogórskiego rapera i bboya Rademeneza „Dziewięć Żyć Siedem Życzeń”. Obszerna relacja z tego wydarzenia dostępna jest na redbull.pl/muzyka.

Koncert, który odbył się 27 września w Lubuskim Teatrze jest zwieńczeniem projektu „100dninafree”, w ramach którego Rademenez przez 100 dni codziennie freestyle’ował i dokumentował to na stronie projektu.

Specjalnie na potrzeby tego wyjątkowego koncertu raper stworzył live band, który zadbał o oprawę muzyczną wydarzenia. W składzie zespołu pojawili się utalentowani zielonogórscy muzycy: Przemysław Kińczyk (gitara), Marek Styk (gitara basowa), Witold Domański (perkusja) oraz Eryk Nowak (instrumenty klawiszowe). Swojego wokalu podczas wydarzenia użyczyła również gościnnie występująca na płycie zielonogórska wokalistka – Jadwiga Macewicz.

Podczas koncertu zagrane zostały utwory pochodzące z płyty „Dziewięć Żyć Siedem Życzeń”, zaaranżowane przez muzyków z live band’u Rademeneza. Muzyczne kompozycje powstały na bazie instrumentalnych wersji utworów, które wyprodukowali uznani producenci muzyczni: Oer, Voskovy, Greg Music, Pitzo, SNGWSK i Hensiv.

Rademenez fot. Gniewko Głogowski


Komentarze