Beeski licytuje swoją pracę w szczytnym celu

Całą dobę można licytować niepowtarzalną kurtkę jeansową, będącą dziełem BBoya Beeskiego. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany dla Włodka i jego dzieci na obudowę domu, który spłonął 22 marca tego roku.

Reprezentant ekipy Sztewite Gang tak pisze na swoich social mediach:  „Pojawiła się możliwość kupna mojego najnowszego kastomu, stworzonego na potrzeby projektu 5:01 Live #stayhome we współpracy z Levi’s Polska„.

Ręcznie malowana Ilustracja na kurtce powstała w oparciu o inspirację emocjami i przemyśleniami związanymi z obecną sytuacją pandemii, która tyczy się nas Wszystkich.

„Długo zastanawiałem się w jaki sposób umożliwić Wam zakup tej niepowtarzalnej jeansowej kurtki marki Levis. Najlepszym rozwiązaniem według mnie będzie forma licytacji, z której dochód w pełni zostanie od razu przekazany przez nowego, szczęśliwego nabywce bezpośrednio na… No właśnie na co? O tym dowiecie się poniżej”.

Podczas gdy rząd nakazał nam wszystkim zostać w naszych domach, są osoby, które tego domu nie mają lub po prostu go straciły. Włodek wraz ze swoimi dziećmi stracili go wraz z całym dobytkiem w pożarze, wieczorem 22 marca…Komentarze