Rytm Ulicy 2020 został przełożony

Stało się to, co prędzej czy później musiało nastąpić. Koronawirus zaczyna krzyżować plany organizatorów największych eventów tanecznych w kraju. Na pierwszy ogień poszedł pilski Rytm Ulicy, który nie odbędzie się, tak jak planowano w tym miesiącu.

Organizatorzy wydali specjalne oświadczenie w tej sprawie. Informują w nim o nowym terminie zawodów jest to 2-4 października 2020.

Szef Rytmu Ulicy czyli Sławek Wegner znany wszystkim jako Bizon nagrał też video w którym tłumaczy uczestnikom swoje rozterki związane z podjęciem tej trudnej decyzji.

Treść oświadczenia:

Oświadczenie Organizatorów Turnieju Rytm Ulicy 2020

Obserwując dynamicznie rozwijającą się sytuację w Polsce w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 wspólnie ze zwołanym sztabem kryzysowym Rytmu Ulicy wraz z Prezydentem Miasta Piła podjęliśmy decyzję o przełożeniu Eventu Rytm Ulicy . Z uwagi na to, iż zdrowie i bezpieczeństwo uczestników organizowanej przez nas imprezy jest dla nas, organizatorów najważniejsze. Jesteśmy dalecy od panikowania, jednak musimy mieć na uwadze, iż Nasza impreza trwa 3 dni, w ciągu których wiele się może wydarzyć.


Jest nam bardzo przykro, nie jest to dla nas łatwa decyzja i ubolewamy nad takim rozwojem sytuacji. Mamy nadzieję, że nie wpłynie to na frekwencję w kolejnym terminie. Wszystkie zarejestrowane wcześniej osoby pozostają na stworzonych już listach startowych. Planowany termin Rytmu Ulicy 2020 to 2-4.10.2020 roku. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji i zachęcamy do kontaktu. Z wyrazami Szacunku Organizatorzy – Rytm Ulicy

Niestety, obawiamy się, że lista przełożonych eventów będzie rosła. O wszystkim będziemy na bieżąco Was informować. Pamiętajmy, żeby nie popadać w panikę, to normalne, że organizatorzy muszą dostosować się do aktualnej (miejmy nadzieje, że przejściowej) sytuacji.Komentarze