Międzyrzec Podlaski zaprasza na Wschód

Międzyrzec Podlaski to położone jakieś 130 km na wschód od Warszawy miasto. Okoliczni mieszkańcy mogą pochwalić się takimi zabytkami jak Kościół Św. Mikołaja z 1477 roku czy Pałac Potockich z XVIII wieku.

To właśnie tam a dokładnie w tamtejszym Miejskim Ośrodku Kultury – 14 marca odbędzie druga edycja imprezy tanecznej Wschodnia Bitwa. Nazwa adekwatna do lokalizacji ponieważ stamtąd do granicy z Białorusią to jedynie 60 km.

Organizatorzy postanowili sprowadzić renomowanych sędziów i tak w Międzyrzecu zobaczymy czołową polska bgirl AGT z Dance The World, ukraińskiego Ken Guru z ekipy Chicamoca oraz utytułowanego Thomaza, który dopiero co wczoraj doszedł do finału The Legits Blast w Pradze.

Będą mieli ręce pełne roboty ponieważ podczas Wschodniej Bitwy rozegrają się walki w kilku kategoriach. Jedynki do 11 lat, następnie od 12 do 15 lat, natomiast kategoria do lat 16 rozegrana zostanie w systemie 2na2. Bitwy dziewcząt w formule open 1na1. Zobaczymy także rywalizację footwork oraz powermoves. Będzie się działo także DJ Fim nie będzie narzekał na brak zajęcia tak samo MC Yasuo na mikrofonie oraz Lebson na perkusji.

Mobilizacja jest oficjalnym partnerem medialnym tego wydarzenia.Komentarze