Górska Bitwa odsłania kolejnego sędziego

Po BBoyu Thomazie przyszedł czas na zdradzenie kim jest drugi sędzia Górskiej Bitwy. Organizatorzy postawili na kolejną znaną markę w środowisku breakingowym. BBoy Kuzya urodzony na Syberii tancerz, przyjedzie w tym roku do Krynicy Zdroju, aby oceniać zawodników podczas tamtejszego eventu.

Kuzya mówi o sobie „Jestem w grze od 2007 roku, a od 2009 zacząłem brać udział w różnego rodzaju zawodach, jamach, bitwach, warsztatach i festiwalach w postsowieckich krajach związkowych. Od 2011 roku krążę po międzynarodowych zawodach organizowanych w Europie”.

Artysta dużo podróżuje i zawsze chce czerpać nowe inspiracje i wiedzę od ludzi, których spotyka. Próbuję znaleźć własną drogę myślenia i zawsze dzieli się swoją wizją hip -hopu i breakingu z innymi ludźmi!

International Breaking Tournament Górska Bitwa vol. VII – odbywać się będzie w dniach 31 lipca – 1 sierpnia 2020. Organizatorzy przewidzieli kategorie Kids 1 vs 1 (do lat 10, od 11 do 16), 2 vs 2 OpenCrew vs Crew do lat 16Crew vs Crew powyżej 17 lat oraz BGirls Battle 1 vs 1.

Pula nagród to 2500 euro.

Mobilizacja jest oficjalnym partnerem tego wydarzenia.

BBoy Kuzya


Komentarze