Groove Session łączy pokolenia. Gieras pokazuje swój styl

Niewątpliwym sukcesem okazał się występ BBoya Gierasa na zawodach w Szwajcarii. Polski tancerz w duecie z japońskim bboyem młodego pokolenia wygrał tę ciekawą imprezę. „Wierzyłem, że styl jest najważniejszy i chciałem to udowodnić no i udało się” – mówi po powrocie do Polski reprezentant Style Asasins.

Duet Gierasa z 12-letnim Tsukkim z Japonii (Amaze Crew) okazał się tego dnia niepokonanym. W półfinale pokonali utytułowanych Raptora i BGirl Ami, natomiast w finale zwyciężyli przeciwko dwójce Jamal & Malik.

Na tym polega wyjątkowość tej imprezy, że zaproszeni tancerze dobierani są w duety – młody kot plus doświadczony wyjadacz. 

Gieras nie ukrywa radości i przekonuje iż to zwycięstwo jest potwierdzeniem tego w co zawsze wierzył. „Jeżeli jesteś zdeterminowany, ciężko pracujesz na swoje marzenia to to osiągniesz. Można wszystko, trzeba tylko chcieć” – mówi 29-letni bboy.

Osiągniecie Gierasa należny docenić tym bardziej, że na co dzień oddaje się życiu rodzinnemu. To ojciec dwójki dzieci, mąż, który ma regularną pracę.  Przyznaje, że każdą chwilę stara się spędzać z rodziną. „Jeśli nie mam czasu na trening w ciągu dnia, czekam aż dzieciaki pójdą spać i wtedy trenuję. Wiem, że ktoś inny w samym czasie, gdzieś na drugim końcu planety też to robi, bo chce być lepszy”.

Gratulujemy wyniku oraz już teraz zapraszamy na naszą video rozmowę z tym ambitnym bboyem. Śledźcie nasze kanały aby nie przegapić tego materiału.Komentarze