Alexiey wystąpił w teledysku Roksany Węgiel

Znany w środowisku streetdance popper Alexiey wystąpił jako główny tancerz w teledysku Roksany Węgiel do utworu „MVP”. W teledysku pojawiają się też m.in. Max Mazurek oraz Dawid Sundrani.

Roksana Węgiel aka Roxie jest obecnie najbardziej rozpoznawalną idolką nastolatków w naszym kraju. 20-letni Alexiey według ekipy realizującej teledysk nadawał się idealnie do roli przodującego tancerza. Pasował wizualnie i wiekowo. Gdy zaproponowano mu tę rolę, młody tancerz uznał to za ciekawe doświadczenie i długo się nie wahał nad przystąpieniem do projektu.

Singiel MVP promuje reedycję debiutanckiej płyty wokalistki. Przypomnijmy, że płyta Roksany wydana nakładem Universal Music Polska trafiła do sprzedaży w czerwcu 2019 roku, a dwa miesiące później pokryła się złotem.

Pracę na planie wspomina bardzo pozytywnie. „Było bardzo przyjemnie. Wyluzowani ludzie o podobnym vibe’ie do mojego. Pełny profesjonalizm” – zaznacza reprezentant TopDawgz.

„Jeśli chodzi o Roksę to wydaje mi się, że się polubiliśmy, złapaliśmy jakiś wspólny vibe przez co współpracowało mi się z nią naprawdę świetnie” – chwali sobie kontakty z nastoletnią artystką.

„Nie odczuwałem prawie w ogóle lekkiej różnicy wieku. Dużo żartowaliśmy, mieliśmy parę zabawnych fuckupów podczas nagrywania. No fajna zdolna dziewczyna co mówić więcej” – dodaje popper.

Ekipa TopDawgz fot. Gniewko Głogowski

W teledysku udział wzięli także hiphop dancerzy Max Mazurek oraz Dawid Sundrani. Natomiast scenę choreo reprezentowali Iza Zarzycka, Natalie Stacho, Nadia Al-Hosam, Yvette Kakese, Iza Parszewska, Henry Xavie oraz Wiktoria Ciechanowska. Za choreografię odpowiadał Tomek Prządka a asystowała mu Karolina Dziemieszkiewicz.

Alexiey od ubiegłego roku cały czas zaznacza swoją obecność na krajowej scenie nie tylko poppingowej. Tańczy już ponad 6 lat. Sukcesy? „To gdzie teraz jestem jak dużo ludzi poznałem, ile osób mnie doceniło i jak dużo bitów zjadłem czy bitew wygrałem. Swoje sukcesy mierze również przez pryzmat ile więzi zawarłem podczas tej stosunkowo krótkiej przygody ze streetdancem” – tłumaczy pochodzący z Inowrocławia tancerz.

Próbując wskazać konkretne eventy to głowy przychodzą mu m.in. Finał Juste Debout w Bratysławie z Fifi. „Podium Rytmu Ulicy w tym roku czy cudna walka z Berrym na Red Bullu. Wygrana Letniego Konkursu Tańca z Axelem. Półfinał i świetna walka z Sokołem na Dope Battles”.

Na koniec dodaje: „Jest tam tego trochę więcej ale to zapraszam do siebie w celu zcheckowania ; alexieypop”.Komentarze