BBoy Kuzya wraca do wegetarianizmu

Po siedmiu latach niejedzenia mięsa ukraiński bboy Kuzya, zerwał z wegetarianizmem. Po kilku miesiącach przyznaje, że nie był to dobry pomysł.

Bboy potraktował zmianę jako swojego rodzaju eksperyment. Siedem lat temu chciał sprawdzić jak dieta bezmięsna wpłynie na jego organizm. Nieoczekiwanie w wegetarianizmie wytrwał do tego roku. Skąd pomysł aby wrócić do starych nawyków?

„Podjąłem decyzja aby sprawdzić czy aby na pewno nie potrzebuję mięsa i jak się będę z tym czuł” – tłumaczy Kuzya.

„Dwa miesiące temu zacząłem jeść mięso, nie zauważyłem aż tak dużo zmian, ale trochę zwolniło się trawienie i właśnie nie czułem jakichś zmian na treningu. Jedyna zauważalna zmiana to przyrost masy mięśniowej, ale nie szło za tym wytrzymałość i energia” – takie były efekty zdaniem naszego bohatera.

Drugim bodźcem do szybkiego wrócenia do wegetarianizmu, był fakt, że tancerz psychicznie czuł się wręcz gorzej. „Nie wiem czy to jest ze sobą połączone, ale po dwóch miesiącach wróciłem do diety wegetariańskiej”.

Na naszej scenie jest wielu bboyów którzy, wykluczają mięso ze swojej diety. Już na tę chwilę zapowiadamy obszerniejszy artykuł na ten temat. Jeśli próbowaliście takiego rozwiązania podzielcie się swoimi doświadczeniami w komentarzach.Komentarze