Premiera teledysku promującego nową płytę Ryfy – „47UNK”

W sieci dostępna jest nowa płyta warszawskiej artystki, znanej zarówno w środowisku tanecznym jak i rapowym – Ryfy. Jest już klip do utworu „Elo Bieda” z BRZ i Grubym Józekiem.

Płyta jest dostępna do odsłuchu na YouTube oraz wszystkich platformach streamingowych. Na stronie wck47.com trwa preorder fizycznej wersji albumu.

Ryfa będąc gościem Proceenta w audycji Hip Hop Kampus, na pytanie czy to najlepsza polska płyta w damskim rapie, odpowiedziała, że nie może się do tego odnieś ponieważ nie przesłuchała wszystkich kobiecych produkcji.
„Ta płyta jest o tym, że już nie przepraszamy, że rapujemy i już nie mówimy, że nie wiem, nie wiem. Nie przysłuchałam wszystkich płyt wykonanych przez kobiety. Myślę, że tych płyt paradoksalnie zbyt wiele nie powstało” – przyznaje raperka.

Ryfa jest niezależną artystką, która nie nie zna dróg na skróty. Na tej płycie jak nigdy dotąd uwydatnia swoją bezkompromisowość. Raperka jak mało kto czuje prawdziwy hip hop, w którym poniekąd się wychowała i wraz z upływem lat go kultywuje.

Zachęcamy do przesłuchania całej płyty. Album dostępny poniżej.Komentarze