Turniej główny Red Bull BC One bez udziału Polaków

Nie udało się naszym reprezentantom przedostać przez trudny Last Chance Cypher. Podczas Red Bull BC One Camp Mumbai zarówno AGT jak i Thomaz musieli uznać wyższość przeciwników. Niemniej jednak zaznaczyli swoją obecność na światowej imprezie.

Thomaz choć dostał się do TOP16 Last Chance Cypher, już w pierwszej walce natknął się na bardzo dobrze dysponowanego tego dnia Noriego, który razem z Killa Kolyą wywalczyli dzikie karty w jutrzejszym wielkim finale. Tę potyczkę możecie obejrzeć powyżej.

Killa Kolya vs Moa fot. Aliasgar Bharma

BGirl AGT nie wyszła z eliminacji. Turniej bgirls w Bombaju jest bardzo silnie obstawiony do topowej czwórki dostały się Kastet, Ayumi, Mimz oraz broniąca tytułu Ami.

Udało nam się skontaktować z AGT, która na gorąco skomentowała nam swój występ.

„Jestem zadowolona ze swojego wyjścia, super czułam się na dużej scenie. Byłam bardzo skupiona i spokojna. Było to dla mnie duże doświadczenie i ciesze się, że mogę tu nadal być” – relacjonuje nasza reprezentantka.

AGT będzie jeszcze startować w innych contestach m.in. Bonnie & Clyde ze swoim mężem Bboyem Chadzikiem. Jak ocenia rywalizację bgirls?

AGT

„Moją uwagę zwróciła Bgirl Mimz, która ma bardzo silny charakter. Dużym zaskoczeniem jest dla mnie, że w wielkim finale jest Kastet. Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja aż trzech japonek. Tak naprawdę poziom jest tak wysoki, że nie wiadomo kto to może zgarnąć” – zaznacza czołowa polska bgirl.

O tym kto okaże się najlepszym bboyem oraz bgirl na świecie dowiemy się już jutro. Finał można oglądać na żywo od 17 na kanale Red Bull BC One.Komentarze