BGirl Paulina i Rademenez komentatorami Red Bull BC One w Bombaju

Czołowa polska bgirl oraz rozchwytywany prowadzący eventów tanecznych wcielą się w role komentatorów światowego finału Red Bull BC One w Bombaju. Wszystko śledzić będziemy już jutro na kanale Red Bull BC One. Finały niestety bez udziału Polaków.

„Line up i dobranie walk jest bardzo ekscytujące, więc nie mogę się już doczekać, żeby zobaczyć wszystkie walki” – nie ukrywa Paulina, która już zna tej turniej od podszewki. Reprezentowała nasz kraj w roku ubiegłym w Zurichu. Wtedy w TOP16 uległa Sunny ze Stanów Zjednoczonych. 

„Po Last Chance Cypher widać, że publiczność jest bardzo szczera i daje ogrom energii uczestnikom wiec na pewno będzie na co popatrzeć”! – dodaje utytułowana tancerka.

„To mój debiut w roli komentatora, który traktuje jako nowe wyzwanie i doświadczenie. Mam doborowe towarzystwo w postaci Rademeneza , więc na pewno będzie super” – podsumowuje.

„Powołanie” Rademeneza to bardzo trafny wybór. Ciężko szukać prestiżowej tanecznej imprezy, której nie prowadził Radek! W dodatku nie tak dawno pobił nowy rekord we freestylu non-stop przez 12 godzin, także nie ulega wątpliwości, że „gadanego” to on ma! Należy pamiętać, że oprócz tego jest bboyem więc razem z Pauliną zapewne poradzą sobie znakomicie.

Oglądajcie Livestream w sobotę od godziny 17:00 na kanale Red Bull BC One.Komentarze