Kolejny rekord Rademeneza!

„Stwierdziłem, że kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. Chcę spróbować pokonać bariery swoich możliwości i zobaczyć, na ile mnie stać i czy jest to możliwe do zrealizowania. Ludzki organizm nie zna granic, a ja chcę sprawdzić, do jakich granic jestem w stanie siebie doprowadzić. To jest ciekawe. Potraktuję to jako pewien eksperyment” – mówił przez biciem rekordu najbardziej wzięty prowadzący kontestów tanecznych w Polsce.

Na czym polegała wczorajsza próba? 12 godzin jeszcze nikt nie próbował. Jest jeden rekord – maraton najdłuższy freestyle rap. Trwał 25 godzin 45 minut 22 sekundy. W maratonie są zasady, że można brać łyka wody, ma się na to trzy sekundy, plus można co godzinę robić dłuższą przerwę. Radek podjął próbę zrobienia freestyle rap bez żadnej przerwy. 

Od 8 rano do 20 cały czas rapował przy akompaniamencie czterech djów. Całość odbywała się w zielonogórskim Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus.

Przez scenę przewinęło się sporo ciekawych gości, którzy dawali Radkowi dodatkowe inspiracje. Pamiętajmy, że przez cały czas rapował „z głowy” także każda osoba, która się tam pojawiła dodała od siebie małą cegiełkę do tego sukcesu.

Znając Radmeneza to nie jest jego ostatnie słowo!Komentarze