Udany debiut kolejnej imprezy. Za nami pierwsza edycja Breakstoku

Pierwsza edycja Breakstoku przeszła do historii i już zbiera pozytywne opinie.

Najczęstszą pochwałą okazuje się – sprawne przeprowadzenie contestów. Takiego zdania jest BBoy Chadzik, który dotarł do TOP4 kategorii Open. „Szybko sprawnie i dobrze zorganizowane. Jeden z niewielu eventów na których bboy nie „stygnie” i nie musi się rozgrzewać na nowo” – zauważa częsty bywalec wielu zawodów breakingowych. 

Podobnego zdania jest jeden z sędziów zawodów BBoy Kostek „Dla mnie to mega fajna opcja pojawić się na północnej stronie Polski. Dawno nie byłem na evencie gdzie wszystko było tak dobrze dograne czasowo” – podkreśla czołowy polski bboy.

Obok Kostka w jury zasiedli Ken Guru oraz BGirl Paulina. Reprezentantka Breaknuts Crew nie ukrywa, że jest pod wrażeniem białostockich zawodów.

„Był bardzo dobry poziom, do Białegostoku przyjechali też młodzi tancerze z Rosji i Łotwy. Jestem zajarana tym co pokazały dzieciaki w młodszych kategoriach, tańczyły do muzyki z konkretną flavą, po prostu skradły moje serce” – relacjonuje Paulina.

BBoy Chadzik fot. Aktywnie w Mieście

Rywalizację dziewcząt wygrała BGirl AGT, która w finale pokonała Juliannę, a wcześniej Merry Berry. należy odnotować, że już na samym początku drabinki TOP16 AGT wyeliminowała Emilkę.

W kategorii open trwała zażarta walka. Do półfinałów przedostali się Monster z Chadzikiem oraz Nerek the Show i Flash. Całe zawody wygrał Monster.

Za adapterami na posterunku czuwał DJ Plash oraz Jakubeg.

AGT fot. Aktywnie w Mieście
1 miejsce kat. Open - Monster fot. Tomasz Kololczuk

Oficjalne wyniki wszystkich kategorii:

BBoying Kids Battle do 11 lat
1 Miejsce – Justyna
2 Miejsce – Sun Knight
3 Miejsce – B. Kuchniak
4 Miejsce – Admoc

BBoying Kids Battle 12-15 lat
1 Miejsce – Chłodny
2 Miejsce – Scypion
3 Miejsce – Myśliwy
4 Miejsce – Adamowski

Bgirl Battle
1 Miejsce – AGT
2 Miejsce – Julianna
3 Miejsce – Merry Berry
4 Miejsce – Jasu

BBoying Open
1 Miejsce -Monster
2 Miejsce – Narek The Show
3 Miejsce – Flash
4 Miejsce – ChadzikKomentarze