Deszczowa majówka w Wągrowcu

Pomimo deszczowej aury do całkiem udanych eventów możemy zaliczyć drugą edycję Show & Prove w Wągrowcu.

Przybyli tancerze rywalizowali w conteście 2na2 oraz Seven 2 Smoke. Tę drugą rywalizację wygrał ponownie Johnny Fox z Hiszpanii. Śmiało można powiedzieć, że cała impreza należała do hiszpańskiego bboya, ponieważ w duecie z Sapą to właśnie on sięgnął po pierwsze miejsce w dwójkach.

Dj Lazy One
BBoy Mojżi

„Byłem trochę zmęczony, ponieważ dzień wcześniej doszedłem do finału podczas Express Yourself, ale byłem zmotywowany, aby obronić tytuł z ubiegłorocznego Seven 2 Smoke” – relacjonuje najlepszy bboy imprezy.

Pogoda jak na tę porę roku była iście zaskakująca. O ile padający deszcz nie przeszkadzał (dobre zadaszenie amfiteatru), o tyle całkiem niska temperatura dała się we znaki startującym zawodnikom.

Jedynie co nie dopasowało to pogoda, bo organizację i djów oceniam bardzo dobrze. Trzeba było cały czas się rozgrzewać, żeby uniknąć kontuzji” – tłumaczy Sapa.

W finale z Sapą i Johhnym zmierzyli się chłopaki z Spontan Funky ShitRubson i Leader. Sędziami zawodów byli Vento, Vision i Flaco. Za deckami usłyszeliśmy Lazy One i Plasha. Na majku z małymi przerwami na własne sety dzielnie powadził Petion.

1 miejsce Sapa i Johnny Fox
2 miejsce Leader i Rubson
3 miejsce Ero i Nikita

Na wyróżnienie zasługują BGirl Paulina i Emilka, które jako duo Laski Dynamitu, po ciekawej walce ćwierćfinałowej przegrały ze zwycięzcami całych zawodów Sapą i Johnnym Foxem.

BGirl Emilka

Całe zawody podsumowuje jeden z organizatorów BBoy Bartek z Wągrowca:

„W tym roku pogoda dość mocno nie dopisała, ale i tak jesteśmy zadowoleni z tej edycji Show & Prove. Za oprawę muzyczna zadbali czołowi DJs z Polski czyli jedyny i niezastąpiony Dj Plash oraz piękna i przeurocza Dj Lazy1. W składzie sędziowskim zagościli konkretni gracze reprezentujący mocne style: surowy BBoy Flaco, wszechstronny BBoy Vision oraz nasz rodak BBoy Vento aka Szybki Wiatr uzbrojony w ciężkie łączenia”.Komentarze