Poe One przynaje się do pomyłki

Nie minęła doba od finałów Red Bull BC One Cypher Poland, a dostaliśmy bardzo niecodzienną informację od jednego z sędziów contestu. Poe One, bo o nim mowa, ustosunkował się do swojej omyłkowej decyzji podczas rywalizacji bboyów.

Legendarny bboy za pośrednictwem fanpage’u Catch The Flava’y wystosował nagranie w którym tłumaczy jak doszło do omyłkowego wskazania werdyktu podczas ćwierćfinału Lil King vs Gieras.

Okazało się, że Poe tak wbił sobie do głowy czerwone barwy dresu Gierasa oraz faktu, że we wcześniejszej walce z Axelem stał po stronie „czerwonej”, że gdy nadszedł czas wskazania zwycięzcy ćwierćfinału wyciągnął czerwony karton, pomimo, że tym razem Gieras był po stronie „niebieskiej”.

„Bardzo źle się z tym czuję i bardzo was przepraszam. Według mnie walkę wygrał Gieras. Z głębi serca za to przepraszam. Gieras powinien przejść do kolejnej rundy i to była moja pomyka” – przyznaje się do błędu ten jakże doświadczony bboy.

„Jestem tylko człowiekiem, ludzie popełniają pomyłki” – dodaje.

Jesteśmy zdania, że mało kto bez względu na pozycję jaką wyrobił sobie w środowisku, przyznałby się do tego. Dlatego respekt dla niego za takie podejście do sprawy. Czasu nie cofniemy, ale wzajemny szacunek to najważniejsze co mamy w tanecznym środowisku.Komentarze