Beeski wprowadza nową jakość w promowaniu eventu

Jakiś czas temu pisaliśmy o ciekawym evencie zorganizowanym przez BBoya Beeskiego ze Sztewite Gang. Mowa tu o Carry on Tradition. Wydarzenie wypaliło, jak po każdym tego typu evencie oczekiwaliśmy na materiały i tutaj zaskoczenie.

Dostaliśmy relację w formie lookbooka, autorstwa Gniewka Głogowskiego oraz Bartka Lewandowskiego.

„Przy Carry On Tradition kontynuujemy charakterystyczną dla nas formę lookbook’ową. W zamyśle ma on przedstawiać przebieg tego wydarzenia, ale też pokazywać w pigułce czym jest prawdziwy breaking’owy jam” tłumaczy Gniewko, czołowy fotograf polskich eventów tanecznych.

Oprócz lookbooka pojawiła się także limitowana seria koszulek oraz zin.
Ile t-shirtów wyprodukowano?

200 sztuk jest to limitowana opcja, w bieli i szarości, więcej sztuk nie wyjdzie, zin traktuję jako propagandę i mój pogląd na kulturę hip hopu, na nasze środowisko” odpowiada pomysłodawca projektu Beeski.

Zin

„To moje poglądy, wiedza i estetyka, którą chcę przemycić do wnętrza naszej społeczności” zaznacza reprezentant Sztewite Gang.

Co zainspirowało grudziądzkiego bboya to takiej formy wyrazu tanecznych przedsięwzięć?

„Wylot do Japonii i obserwacja tego w jaki sposób oni traktują kulturę hip hopu i swoją lokalną scenę breakingową, jak bardzo każda jednostka wspiera całą machinę, organizatorów, działaczy, bboys, osoby, które tworzą ciuchy itd” wymienia Beeski.

„Jest tam mocny support, chcę mocno rozwinąć to u nas, ze względu na to, że zauważyłem, że coraz mocniej się to rozdrabnia, przez co scena nie jest spójna” zaznacza organizator Carry On Tradition.

Do wyboru macie dwa kolory koszulek biały oraz melanżowy. Na przodzie koszulki została umieszczona główna grafika „Carry on Tradition”, natomiast na tylnej części widnieją trzy sentencję autorstwa Cibilsa, Yarka i Kuzyi.

Koszulki w pakiecie z zinem można zamawiać bezpośrednio u BBoya Beeskiego. Wysyłki realizowane będą od 20 lutego!Komentarze