Nasz człowiek zaproszony do Francji na Battle Opsession!

Popping Mario został zaproszony jako gość na zawody Battle Opsession 2019 we Francji, podczas festiwalu HIP OPSESSION. Jako battle guest dołączy do 8 tancerzy z Francji, Niemiec, Hiszpanii i Korei, wytypowanych przez organizatorów.

Jest to niewątpliwie kolejny krok w budowaniu wizerunku polskiej sceny streetdance na świecie. Zapytaliśmy Maria jak ważne jest dla niego to zaproszenie?

Zawsze jestem wdzięczny i szczęśliwy z tego powodu, że zostałem zaproszony na dane wydarzenie. Ale wiadomość od organizatora Hip Opsession, w której zapraszał mnie na swój event, miała szczególną wartość, ponieważ po raz pierwszy zostałem zaproszony jako rozstawiony zawodnik w zawodach zagranicznych i to jeszcze takich o niemałej renomie”.

Tancerze zaproszeni obok Mario to:

– Alan (Fra)
– Nury (Esp)
– Arejay (Ger)
– Missile (Fra)
– Iron Mike (Fra)
– Cintia (Fra)
– Eun G (Kor)

Impreza odbędzie się 15 lutego w Nantes.

Z całej tej sytuacji płynie dla mnie dużo motywacji do tego by dalej robić swoje, a także dużo radości z tego, że to co robię znajduje odbiorców również za granicą. Cieszę się, że tam jadę i że razem z Zolskim będziemy reprezentować Polskę” nie kryje podekscytowania jeden z najlepszych polskich popperów.

Będziemy informować jak poszło naszym tancerzom.Komentarze