Bielskill Crew zgarnia Górską Bitwę

Bielskill w składzie Zawisza i Domin wygrało główna kategorię 3vs3 podczas Górskiej Bitwy w Krynicy-Zdroju.

Bitwy sędziowało jury w składzie Bboy Wilczek (Młode Wilki Crew) Jano (Bf Crew) oraz Bboy Yoruk (Kadetes del toke / Battleholex Mexico).

Imprezę na mikrofonie prowadził Gregory, który podzielił się z nami wrażeniami z tego eventu. Była to jego druga edycja w Krynicy-Zdroju wcześniej wystąpił jako sędzia.

„Impreza dopięta na ostatni guzik, prowadzenie tak zorganizowanych eventów to czysta przyjemność. Organizatorzy mogą pochwalić się wysoką frekwencją kids battle, blisko setka dzieciaków a wśród nich naprawdę mocni młodzi gracze – Julianna, Ajfel, Wika, Miły, Kancik,Uzi, Sznurek czy Krzyżu” wymienia reprezentant BWA Breakers.

W kategorii kids 10-15 lat też był ogień! Tutaj najlepsza okazała się Julianna po finałowej walce z Miłym.

Julianna 1 miejsce w kat. do lat 15 fot P. Janik

W 3vs3 już drugi raz bezkonkurencyjna okazała się ekipa Bielskill w składzie Zawisza i Domin. Jak przyznaje Gregory „nie było takich trzech jak tych dwóch”.

Po raz kolejny z Krynicy do Bielawy wracam z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim ten event” podsumowuje Gregory.

Wspomniany finał rozegrany został niecodziennie między trzema ekipami. Wszystko rozstrzygnęło się między późniejszymi zwycięzcami Bielskill, Materion i Blue oraz Black Wolves Crew.

BBoy Zawisza ze zwycięskiego duetu przyznał, że krynicki event potraktował jako ostatni sprawdzian przed wyjazdem do Sztokholmu na Street Star.

Nie liczyłem na dużą frekwencje lecz przyjechało całkiem sporo osób. Klimat był fajny a głównie dzięki prowadzącemu. który zawsze wie jak rozkręcić imprezkę” chwali Gregorego czołowy polski bboy.

Ciekawiło nas jak Zawisza podchodzi do takich opcji jak trójekipowy finał.

„Nie przepadam z takim rozwiązaniem lecz myślę, że był to lepszy pomysł niż dobieranie jakichś ekip w półfinale” zaraz zresztą dodaje, że nie pierwszy raz spotyka się z taką sytuacją.

„Ogólnie jestem zadowolony z tego wyjazdu, wszystko szybko i konkretnie” kończy reprezentant BielSkill.

Warto wspomnieć, że odbyła się także kategoria hip hop 1 na 1, którą wygrał Przegryw pokonując w finale Domę.

Czekamy na kolejną edycję Górskiej Bitwy, tymczasem zobaczcie walki finałowe tego eventu!Komentarze