Roczne dokonania BBoya Kostka w 77 sekund [VIDEO]

BBoy Kostek z Rybnika postanowił spiąć swoje ubiegłoroczne działania w jeden film. Krótkie video pokazuje jego najlepsze występy na czele ze zwycięskim dla niego Red Bull BC One Cypher Poland.

Jaki to był rok dla Kostka? „Był wspaniały. Dołączyłem do Hajime no Owari przy których czuję, że moja zajawka rośnie motywujemy się, mamy ten sam cel i tak samo pracujemy na efekty” chwali swoja ekipę rybniczanin.

„Zaliczyliśmy wspólnie wyjazd treningowy nad morze czego konsekwencją było spełnienie mojego marzenia wygrania polskiej edycji Red Bull BC One. Tym samym udowodnieniem przed samym sobą ile jestem wart, zyskałem pewność siebie i zrozumiałem, że ciężka praca popłaca” wylicza czołowy polski bboy.

Kostek nie próżnował. Zaliczył kilka udanych wyjazdów zagranicznych. Jednak nie to było w ubiegłym roku najważniejsze. Chodzi o „ślub z najwspanialszą kobietą która wspiera mnie w moich decyzjach czy są one właściwe czy nie”.

Na pewno istotny dla tancerza był wylot do Szwajcarii na finały Red Bull BC One Last Chance Cypher gdzie dostał się do Top 16. „Zrealizowałem swój plan wyjazdowy na 2018 rozpocząłem od zagubienia i przemyśleń, czy to co robię jest właściwe a zakończył się radością i spełnieniem moich marzeń tanecznych i osobistych o założeniu rodziny. Nawiązałem też współpracę z zajawkowiczami z Mam Zajawkę oraz z świetnym kateringiem 4fit Catering podsumowuje.

Trzeba przyznać, że był to pracowity rok dla Kostka. Wzmocnił swoją pozycję na krajowej scenie breakingowej. W 2019 będziemy z zaciekawieniem śledzić poczynania tego ambitnego tancerza.

Na koniec Marcin dziękuje ekipie Hajime no Owari oraz rybnickim „kotom” z Oczy Ważki za wsparcie oraz Zielakowi za numer na którym oparte jest promo. „Bez tego kawałka nie dałoby się pokazać mojego stylu”.

Zapraszamy do obejrzenia video.Komentarze