Hozin & Boogie Frantick | Infinite Popping

Hozin & Boogie Frantick | Infinite Popping


Gdańsk

15.00


Zapraszamy was na tegoroczną, wakacyjną edycję INFINITE POPPING SUMMER VIBES. Wydarzenia poświęconego w 100% tańcu popping, które poprowadzą światowej klasy tancerze!

► NAUCZYCIELE:
HOZIN (World Fame Us | RMC | DIIZ | Seul, Korea)

BOOGIE FRANTICK (MZK | USA)

► SPECJALNY PROGRAM:

✦Ponad 20 GODZIN tańca z światowej klasy nauczycielami.
✦Pierwszy, odbywający się poza Koreą Południową, autorski, 5-GODZINNY program HOZIN’S MIDNIGHT CLASS.
✦Wydarzenie poświęcone jest w 100% tańcu popping. Co wpływa na znacznie zwiększenie poziomu warsztatów i płynących z nich korzyści.
✦HOZIN jako jeden z topowych, światowych tancerzy rzadko podróżuje poza Azję. W związku z obowiązkami administracyjnymi w ciągu najbliższych kilku lat ma on bardzo ograniczone możliwości wyjazdu za granicę. W tym roku w Europie pojawi się jedynie w Polsce co czyni całe wydarzenie tzw. exclusive dla wszystkich popperów.
✦CYPHER JAM, podczas którego uczestnicy będą mogli przetestować między sobą swoje umiejętności, wymieniać się i ćwiczyć nowo poznane ruchy w kołach.
✦Tematyczny i różnorodny, z góry przewidziany program zajęć, który został rozłożony za 3 dni. Posiada odpowiednio dostosowaną i sprawdzoną ilością przerw na regenerację pomiędzy poszczególnymi jego punktami.
✦Kameralna ilość osób zapewni komfort w uczestniczeniu w zajęciach, zwiększy ich poziom, zapewni indywidualne podejście do każdego uczestnika i zmaksymalizuje efekty nauki tańca popping.
✦Osoby uczestniczące w poprzednich wydarzeniach wiedzą, że są one organizowane z najwyższą starannością i rzetelnością. Reprezentują wysoki poziom oraz są przeznaczone dla rozwoju tancerzy, a nie chęci osiągnięcia zysku.

► DATA:
17, 18, 19 LIPCA
ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK


Komentarze