MC Trix kolaboruje z Napadem na Funk

Napad na Funk skupia się na promowaniu wszystkich czterech elementów kultury hip hop. Pod tym szyldem często dostajemy klipy z mocnym breakingowym motywem przewodnim, z gościnnym udziałem konkretnych raperów. Tym razem do teledysku zaproszono samego MC Trixa znanego z prowadzenia Battle of The Year oraz wielu innych eventów breakowych. Ten mieszkający na co dzień w Berlinie raper, showmen, beatboxer po raz pierwszy poprowadził BOTY w roku 1995 i od tego czasu robił to 20 razy! Jak sam przyznaje hip-hop powinien być zabawą dlatego kładzie ogromny nacisk na interakcję z publicznością i nawet najpoważniejszego odbiorcę rozbawi do łez.

Trix pochodzi Notthigham i reprezentuje Rock City Crew. Swoją przygodę z hip-hop kulturą kontynuuje od 1983 roku, także śmiało można stwierdzić, że to żyjąca legenda.

W projekcie na mikrofonie pojawia się druga, tym razem polska legenda czyli Decó ze Stylowej Spółki Społem i Szpilersów. Weteran rodzimej sceny, propagator hiphopowej kultury. W utworze słyszymy też sprawcę całego tego zamieszania – Jotesa. Na skrzypcach zagrał Syluch z B.O.K., beat od niezawodnego Oera, skrecze natomiast od Screama.

W klipie zostały wykorzystane ujęcia taneczne z zawodów organizowanych w mieście Żnin. Klip zawiera materiały taneczne z poprzedniej edycji zawodów Napad na Funk. Ujęcia były kręcone w następujących miastach: Kraków, Berlin, Bydgoszcz, no i oczywiście Żnin!

Napad na Funk natomiast już jutro, oczywiście w Żninie. Bitwy 2vs2 w mocnym surowym wydaniu. Mocna obsada nadaje klimat a efektem tego contestu jest rapowy obraz który powstaje w połączeniu wszystkich elementów hip-hopu. Sędziują Klesio, Kubik, Mikus. Za deckami Markowy, na majku zaś Reneone.Komentarze