BBoy Kuzya na czele jury Tancbuda Challenege

Pod koniec maja jak co roku w Zielonej Górze odbędzie się zlot miłośników mocnych stylów tanecznych. Na tegorocznej Tancbudzie nie obejdzie się bez breakingu, a my znamy już pełny skład sędziowski!

Tancbuda Challenge zaprasza do Zielonej Góry w dniach 26-28 maja. Walizki mogą pakować przede wszystkim przedstawiciele takich kategorii jak Hip Hop Dance czy Waacking, natomiast miel widziani są reprezentanci innych stylów ponieważ będzie też All Style Battle 3na3. Ostatniego dnia królować będzie breaking z bardzo ciekawą obsadą sędziowską.

W jury zasiądzie znany i lubiany w naszym kraju BBoy Kuzya z ukraińskiego Navi Crew. Cieszy fakt, że w swym napiętym grafiku nadal znajduje czas na polskie eventy. Pozostali sędziowie to czołówka rodzimego breaka, reprezentanci Polski w kadrze WDSF, która pieczołowicie przygotowuje się do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Mowa tu o BGirl Paulinie z Wrocławia oraz BBoyu Minigunie – Sztewite Gang.

Warto wspomnieć, że za deckami pojawi się można śmiało powiedzieć król nie tylko rodzimych wydarzeń breakingowych – master of ceremony w fundamentalnym znaczeniu tego słowa – Dj Plash z Krakowa!

Rezerwujcie 26-28.05.2023 bo nie może Was zabraknąć na evencie – jak zapewniają organizatorzy – pełnym muzyki, emocji i tańca!

Zapisy na https://tancbuda.pl/

Fanpage wydarzenia – kliknij tutaj.

Mobilizacja jest oficjalnym patronem medialnym Tancbuda Challenge!


Komentarze