Red Bull BC One Cypher Poland już w lutym

19 lutego w krakowskim klubie Studio tańczymy o udział w kolejnym światowym finale Red Bull BC One. Bboys i bgirls mogą się już zapisywać do kwalifikacji, w sprzedaży są też bilety dla publiczności.

W roku ubiegłym impreza odbywała się 13 maja, w Krakowie, w Teatrze Łaźnia Nowa, do której zjechali najlepsi tancerze z naszego kraju.

Polskie eliminacje do Red Bull BC One World Final, czyli Cypher Poland – sędziował BBoy Wing, San Andrea oraz Huher

BGirl Paulina i BBoy Wigor wygrali Cypher Poland i polecieli do Nowego Jorku kolebki breakingu, by reprezentować nasz kraj w światowym finale Red Bull BC One. Co wyszło im bardzo dobrze bo oboje przedostali się z Last Chance Cypher do światowego Finału!

Wigor i Paulina fot. Gniewko Głogowski

Finał Red Bull BC One Cypher Poland poprzedzony będzie otwartymi eliminacjami, w których udział wziąć mogą chętni tancerze i tancerki, którzy ukończyli 16 lat. Spośród nich wyłonionych zostanie 8 najlepszych b-boys i 4 b-girls, którzy dołączą do zaproszonych wcześniej dzikich kart. Skompletowana w ten sposób Top 16 b-boys i Top 8 b-girls zmierzy się w tanecznym 1 vs 1. Zwycięzcy będą reprezentowali Polskę podczas Last Chance Cypher, który jest ostatnim progiem eliminacji przed awansem do światowego finału.

Bilety na wydarzenie oraz formularz zgłoszenia na eliminacje dostępne na stronie redbull.pl/bcone.


O odpowiednią atmosferę podczas wydarzenia i jak zawsze dobry podkład pod taneczne bitwy zadbają DJ Plash oraz DJ Merenda, całość poprowadzi Rademenez.Komentarze