PCP wyjdzie na kasecie magnetofonowej

Po dobrze przyjętym odbiorze drugiego wydania winylowego, reedycji CD oraz limitowanego merchu PCP, HipHopHeadz.pl , Andrew Funk’ B Records oraz Motyw
połączyli siły i postanowili pójść o krok dalej, czyli wypuścić razem po raz pierwszy w historii wydanie kultowego projektu na kasecie magnetofonowej.

PCP (Północ Centrum Południe) – pod tą nazwą kryją się trzy ekipy z trzech różnych stron naszego kraju. Deluks (Gdańsk – Północ) – pierwszy hiphopowy skład w trójmieście, czyli raperzy i graficiarze: Rybson, Kear/Obywatel MC oraz DJ Cent to najbardziej zasłużony i szanowany reprezentant trójmiejskiej sceny, JWP (Warszawa – Centrum) szanowani za wkład w rozwój rodzimej sceny graffiti, znani z doskonałych występów gościnnych na płytach WWO, Zipera, Waco, Ośka (Kosi, Eros, Doni, Foster, Kuba O) oraz Intoksynator (Kraków – Południe) z unikatowymi stylami Bastka, Tobiego i Mercedresu. Długoletnia przyjaźń, specyficzne podejście do kultury Hip-Hop oraz reprezentowanie jej najważniejszych wartości (w składzie osoby z legendarnych ekip graffiti m.in. EWC, WTK, DSC) połączyło te zespoły czego owocem jest PCP.


Przygotowaniem wersji kasetowej zajął się nowopowstały label kasetowy Motyw (Grędziu i Panaes), który specjalizuje się w tego typu zadaniach.

Grafika oraz dźwięk zostały sformatowane specjalnie z myślą o tym nośniku. Jest to ścisle limitowane wydanie (200 sztuk). Premiera kasety odbędzie się 2.12.2022 na stronie HipHopHeadz.pl, a preorder kasety można zamawiać już teraz jak i również pozostałe aktualne preordery HipHopHeadz.pl: WCK – Skład Kru na winylu kasecie, Siwers – Powrót z drogi donikąd na winylu oraz Amatowsky – Pełnia w wersji 3CD. Do każdego pre orderu limitowane wlepki PCP.

Strona ●
1. Uciułany giecik
2. Północ Centrum Południe
3. Żądze
4. Mówię, co myślę…
5. Północ
6. Grooby melanż
7. Sztuka Adaptacji
8. Podejrzani


Strona ●●
9. Obywatel MC
10. Centrum
11. Fortuna kołem toczy się
12. Nie chcę…
13. Kłopoty (skąd cały ten ambaras?)
14. Południe
15. Uciułany giecik (Remix)
16. OutroKomentarze