Teatr tańca i street dance w Kątach Wrocławskich

Pod koniec września w Kątach Wrocławskich odbędzie się wydarzenie na styku street dance i teatru tańca. Na uczestników czekają zawody, spektakle oraz jamy. Organizatorzy stawiają na ludzkie relacje, dobrą atmosferę i ciekawą sztukę.

 4 Kąty / Spektakle i Warsztaty Data i miejsce akcji: 24 września 2022 (sobota) / Kąty Wrocławskie, ul. Zwycięstwa 23.
 
A w nim: warsztaty z kompozycji improwizacji. Wieczór ze spektaklami: „Step By Step” by CoJest?!Crew oraz solo by Michał StrugarekRozmowa z artystami.
 KĄT 1 – WARSZTATY

▪ 11:00–13:30 – Aga, Ewa, Jasiek 
Podczas zajęć skupimy się na narzędziach zarządzania i świadomego wytwarzania ruchu w sytuacjach improwizacji przede wszystkim technice hip-hop dance, ale również zapraszamy inne techniki ruchowe. Z wytworzonych w ten sposób dróg i jakości ruchu przejdziemy do metodologii budowania scen grupowych. Zajęcia zakończymy prezentacją wszystkich stworzonych etiud.

▪ 14:00-16:30 – Michał Strugarek
Taniec Współczesny, Floor Work, Improwizacja – podczas procesu, będziemy poznawać narzędzia, które pozwalają nam na holistyczne podejście do tańca. Zwrócimy uwagę na tranzycję z konceptu ruchowego do struktury, oraz jak ze wzorca ruchu codziennego przejść do ruchu abstrakcyjnego. Skupimy się również na tym, jak podejść do improwizacji w sposób choreograficzny i jak możemy korzystać z improwizacji w procesie twórczym w sytuacji indywidualnej i grupowej.
KĄT 2 – SPEKTAKLE 
19:00
▪ Solo ‘’Szkoda’’ – Michał Strugarek 
▪ Spektakl ‘’Step By Step’’ – CoJest?! Crew
 
KĄT 3 – wartość, inwestycja, parytet warsztaty:
– całość – 249 zł
– jedna część – 130 zł
▪ spektakle – 30 zł 
▪ spektakl i warsztaty – 259 zł
 
KĄT 4 – zapisy i rezerwacja biletów:
▪ 4katy.events@gmail.com

Należy przedstawić się z imienia i nazwiska, podać wybrany wariant oraz wiek.
Jeśli chcesz zarezerwować jedynie bilet na spektakle, to organizatorzy proszą o podanie jedynie imienia i nazwiska. Bilety będą do odebrania na miejscu w dniu wydarzenia.

Link do wydarzenia FB.

Komentarze