W Mediolanie wyłoniono zwycięzców Red Bull BC One Cypher Italy

Za nami kolejny National Cypher Red Bull BC One. Tym razem poznaliśmy najlepszych bboys i bgirls we Włoszech. Włoskie kwalifikacje odbywała się w Mediolanie.

Przypomnijmy, że w roku ubiegłym krajowe kwalifikacje wygrała BGirl Anti z Rocking Sample, Infilaskills Crew oraz BBoy Pesto

W tym roku swoją szanse dostali inni tancerze, a za deckami sprawnie poruszał się Dj Uragan. Jury oceniało startujących w składzie Roxrite, Bgirl San Andrea oraz Danilo.

W finale pań spotkały się BGirl Lexy z Alessandriną, która wcześniej pokonała Taissę. Mieszkająca na co dzień w Mediolanie Alessandrina zgarnęła ten finał i to ona mogła cieszyć się z trofeum.

BGirl Alessandrina fot. Mauro Puccini

Jeśli chodzi o rywalizację bboyów w półfinale Amaro gładko pokonał Fata, natomiast po zaciętej walce Daga wygrał z Mowglym. W finale więc spotkali się Amaro i Daga i to ten ostatni okazał się najlepszym bboyem Red Bull BC One Cypher Italy. Daga już raz wygrał krajowy cypher było to w roku 2015. Reprezentant ekipy Last Alive Crew poleci do Nowego Jorku reprezentować swój kraj w Last Chance Cypher, towarzyszyć mu będzie Alessandrina z Marittima Funk.Komentarze