Wigor spalił rywali podczas reaktywacji naszego contestu

Udany powrót Mobilizacja Seven 2 Smoke. Po raz czwarty tym razem w Białymstoku udało nam się zorganizować razem z Breakstokiem rywalizację zaproszonych breakerów.

BBoy Wigor nie pozostawił przeciwnikom żadnych złudzeń i dość szybko uzbierał 7-kę w naszym conteście. Po piętach deptał mu Johnny Fox, który również miał chrapkę na zgarniecie trofeum! 

Całość sędziowała trójka Paulina, Kleju i Kuzya. Jak słusznie zauważył prowadzący zawody BBoy MąkaPaulina zapisał się w historii tego contestu jako pierwsza zwyciężczyni!

Nicka była dopiero drugą bgirl, która uczestniczyła w cyklu. Reprezentantka Litwy nie odstawała w walkach z silniejszymi i starszymi zawodnikami.

„Wydaje mi się, że w miarę dobrze wypadam w formule Seven 2 Smoke, ale w trakcie czuje się tragicznie (śmiech). Tak serio to jest to dla mnie najbardziej wymagający contest breakingowy” – zaznacza zwycięzca BBoy Wigor.

Za zgarniecie Mobilizacja Seven 2 Smoke zainkasował 500 zł oraz nagrody rzeczowe.

Rywalizacja odbyła się 5 czerwca w ramach eventu Breakstok. Na conteście wystartowali specjalnie zaproszeni bboye z całej Polski. Lista uczestników: BBoy Kostek, BBoy Kangur, BBoy Wigor, BBoy Johnny Fox, BGirl Nicka, BBoy Freaky, BBoy Lil Drill, BBoy Nikita. Na gramofonach ponownie Dj Plash!

Nad sprawnym przebiegiem czuwali MC Mąką i Sierber.

Jak to wyglądało w poprzednich edycjach?

Pierwszą edycję wygrała wspomniana już BGirl – Paulina z ekipy Breaknuts! Drugą edycję wygrał BBoy Minigun ze Sztewite Gang/Elade Crew. Prowadzenie Rademenez, za gramofonami stanął Dj Zielak. Trzecią edycję zgarnął reprezentant Breaknuts Crew BBoy Sapa z Ukrainy! W rolę hosta wcielił się BBoy Vento – Sztewite Gang, Elade Crew. Sędziowali Minigun, Armstrong, Chadzik, za deckami DJ Plash!Komentarze