Carry on Tradition

Carry on Tradition

The Series of Bboys' & Bgirls' Real Stories


Gdynia

10:00


Bboy Beeski / SZTEWITE GANG oraz Wymiennikownia przedstawiają:

Carry on Tradition – The Series of Bboys’ & Bgirls’ Real Stories’

Każdy z nas ma w sobie „cząstkę indywidualności” i aspiracje do podążania swoją własną, indywidualną drogą w życiu. Jeżeli podążasz śladami innych, zawsze będziesz deptał ich cień.

The Series of Bboys’ & Bgirls’ Real Stories’ – to seria warsztatów, których premiera odbędzie się już 15 grudnia w Gdyni. Ich kierunek jest nietypowy. Tym razem zamiast skupiać się na nauce ruchów, zaproszeni goście podzielą się z nami najważniejszymi momentami na drodze „kariery” bboys’&bgirls’, którą kroczą od lat. Za pomocą zdjęć i materiałów video sięgniemy wspomnieniami do ich początków, łatwiejszych i trudniejszych momentów. Przybliżymy jak kreować siebie i indywidualność w tańcu w oparciu o swoje inspiracje. Dowiemy się jaką role Breaking pełni w ich dzisiejszej codzienności oraz dokąd zmierzają ich obecne działania.

*Warsztaty są darmowe, liczba miejsc ściśle ograniczona.
Treść dedykujemy głównie doświadczonym tancerzom, którzy identyfikują się dłuższym stażem stylu tańca jakim jest Breaking.

*Czas trwania warsztatów: 10:00 – 15:00

W trosce o tradycje tuż po warsztatach odbędzie się trzecia edycja jam’u – „Carry on Tradition”. Możecie być pewni „tłustego” vibe’u i „gorących” 🔥 kół.

*Czas trwania jam’u: 17:00 – 20:00

Liczba miejsc na uczestnictwo w jam’ie „Carry on Tradition” ściśle ograniczona.


Komentarze