hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

Hip Hop Kemp 2016 – kolejne ogłoszenia, polski akcent

 Tradycyjnie wzmacniamy też polską reprezentację na najbliższy Kemp! Do programu wskakuje Oxon/Revo - wybuchowa mieszanka dwóch południowych stylów, która rozgrzeje kempowe hangary do czerwoności! Kanonady rymów, nieoczekiwane zmiany tempa, podśpiewywanie i  żartobliwe podejście do życia to mieszanka, która zaraża wszystkich naokoło dobrą i pozytywną energią. Oxon i Revo rozumieją się bez słów, a wraz z DJ'em Smutkiem stanowią zespół, który rozrusza nawet najbardziej skostniałe towarzystwo. Ci zyskujący coraz większą renomę w podziemiu gracze są warci obserwowania, co z pewnością udowodnią na scenie w Hradec, grając m.in. utwory z ostatniej płyty Oxona – "Supermoce".

 
W piątkowej odsłonie nie zabrakło także graczy z innych zakątków Europy: na HHK pojawi się angielski raper Jehst, reprezentant niemiec Lakmann i przedstawiciele Słowacji z grupy H16.
 

15. edycja festiwalu Hip Hop Kemp pomiędzy 18 a 20 sierpnia 2016 przyciągnie do Hradec Králové kilkadziesiąt tysięcy uczestników głodnych muzycznych wrażeń, rapowych koncertów i kempowej atmosfery. Tutejsza scena główna od lat zachęca najgorętszymi nazwiskami rap biznesu zza oceanu. Podczas poprzednich edycji na czeskiej scenie pojawili się m.in. Kendrick Lamar, Mobb Depp, Mos Def, Ghostface Killah, Macklemore czy Method Man, nie brakuje także reprezentantów polskiej sceny hiphopowej. Nocami, gdy spragnieni dalszych wrażeń festiwalowicze rozchodzą się do imprezowych bunkrów, swoje sety serwują dla nich najbardziej vibe'owi DJ'e tej planety.
 
Ale Hip Hop Kemp uzyskał legendarny status nie tylko dzięki corocznym koncertom największych artystów rapowego świata, ale także niespotykanej nigdzie indziej atmosferze wielkiego święta czarnej muzyki. W żadnym innym miejscu nie spotyka się tyle osób zainteresowanych sztuką i kulturą hip-hop; od raperów i producentów, przez tancerzy, aż po artystów graffiti i sportowców. Pomiędzy koncertami czas umila uczestnikom masa klasycznych kempowych atrakcji, takich jak zapasy w czekoladzie, zawody taneczne czy freestyle’owa Bitwa o Kemping, kąpiele w pobliskim jeziorku i niezastąpione czeskie jedzenie.
 
Trzydniowe karnety, zapewniające także darmowy wstęp na środowy warm-up (17 sierpnia),
znajdziecie w polskiej przedsprzedaży na www.joyStore.pl/hhk
 
LINE-UP HIP HOP KEMP 2016:
________ _____ _ ___ ____ ________S /USA/
 _-_-_-O /USA/
MAŁPA & LIVEBAND /PL/
OXON / REVO /PL/  
H16 /SK/
SMACK /CZ/
AUDIO88 & YASSIN /D/
JEHST /UK/
LAKMANN /D/
   

Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja